19 thoughts on “Відгуки

 1. Наталья says:

  Добридень!
  Я отримала сьогодні окуляри, велике вам спасибі. Я задоволена зовнішнім виглядом, швидко і якісно виконаним замовленням. А також приемна ціна. Успіху і процвітання Вам. Я буду рекомендувати Вас своїм знайомим.

  • optika-lviv says:

   Добрий день, Наталія!

   Дякую за добрі слова. Міцного Вам і Вашим близьким здоров’я!
   На наступний замовлення Вам знижка 10%

 2. Ирина says:

  Добрий день. Отримала окуляри, все ідеально. Якість відмінне, ціна радує. Велике спасибі за швидкий замовлення і доставку.

  • optika-lviv says:

   Доброго дня, Ірино!
   Спасибі, за відгук і замовлення. Звертайтеся до нас ще. Наступні окуляри будуть Вам дешевше на 10%

 3. александр says:

  замовляв оправу Nikitana NI-3101 + астигматичні скла: 1.56 (циліндри: -3.0). за якістю та обслуговування претензій немає.
  оправа легка, приємна на дотик (дійсно софт тачь), на мені сидить ідеально, по склі можу відзначити, що при переході з попередніх тонких цейсівських циліндрів (-2.5) адаптація пройшла без проблем на протязі 2 годин. лінза в оправу встала акуратно, але є в зовнішньому верхньому внутрішньому куті невелике випирання лінзи (до 1 мм), що є невеликою платою за товщину, при низькій ціні (помітно тільки при близькому огляді оправи). в результаті, можу рекомендувати цю лінзу з оправою тим, у кого циліндр менше -3.0. при більшому циліндрі треба брати вже більш тонку лінзу. і звичайно ж окрема подяка за цінову політику: хороший товар за невеликі гроші.

  • optika-lviv says:

   Доброго дня, Олександре.
   Спасибі за зворотній зв’язок і розгорнутий коментар.
   Дійсно індекс 1,61 буде коштувати в два рази дорожче, а індекси 1,67 і 1,74 і більше того ще в рази. Це єдиний мінус. З плюсів: астигматичні витончені лінзи з індексом заломлення 1,61 на 30% тонше і відповідно легше звичайних 1,56. Діаметр лінз 1,56 72 мм, а лінз 1,61 75 мм. При великому діаметрі ми отримуємо перевагу на обрізку товстих країв лінзи, вигідно тільки при мінусових діоптріях, де потоншення сферичної лінзи походить від країв до центру лінзи. Знову ж ця перевага спрацює тільки в невеликих оправах. З приводу високоіндексних лінз 1,67 і 1,74 слід враховувати кілька факторів: чим вище індекс заломлення лінзи тим нижче число Аббе (коефіцієнт дисперсії) і можуть виникати хроматичні аберації , тобто кольорові спотворення або райдужний спектр по краях лінз. Зі зміною індексу заломлення, змінюється і Аббе, яке відповідає за передачу чіткого, колірного зображення. В індексі 1.499 – число Аббе 58, в індексі 1.61, залежить також від виробника, число Аббе від 36 до 42, в індексі 1.67 число Аббе 32. Якщо людина сприйнятливий до зміни числа Аббе, не можна підбирати індекс заломлення вище 1.60. Знову ж все індивідуально, хтось взагалі не помітить расфокусировки кольору при індексі 1,74, а хтось не зможе носити окуляри і з індексом 1,67.

 4. Світлана says:

  Замовлення отримала, прийміть велику подяку та побажання подальшого процвітання!

 5. Ксенія says:

  Отримала окуляри. Все сподобалось. Замовлення виконали швидко. Окуляри якісні. Будемо до Вас звертатись та рекомендувати знайомим. Дякую. Успіхів Вам та процвітання!

 6. Валентина says:

  Окуляри отримала, дякую. Замовлення прийшло швидко, якістю цілком задоволена.

 7. Андріана says:

  Окуляри зробили за один день. Хороший сервіс. Дякую за зручні та стильні окуляри!

 8. Антоніна says:

  Хочу попросить извинения у Виталия, очки харошие больше скажу суперовые, (ИЗВИНИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ) рекомендую.

 9. yarema.taras says:

  Оправа вийшла якісніша ніж очікував, впринципі всім задоволений, єдине у вас вказано, що доставка від 350 грн буде безкоштовно, але я її сам оплатив, приберіть цю інформацію якщо вона не відповідає дійсності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *