Що буде, якщо не носити окуляри при поганому зорі

не носити окуляри при поганому зорі

З огляду на то, що існує міф про те, що окуляри псують зір, дуже багато хто з наших співвітчизників, навіть якщо у них діагностовано короткозорість або далекозорість, не поспішають скористатися окулярами, ігнорують поради офтальмолога, постійно їх носити. Що буде, якщо не носити окуляри при поганому зорі? Давайте розбиратися разом. На жаль, але сучасне суспільство, навіть […]

Чи можна носити окуляри слабкіші

якщо окуляри носити слабкіше

З тими випадками, коли людина носить окуляри з великою кількістю діоптрій, ніж йому необхідно, ми розібралися. Сьогодні хотілося б відповісти на настільки ж цікаве питання, відповідь яке цікавить дуже багатьох з тих, хто страждає від міопії (короткозорості). Так, чи можна носити окуляри слабкіше, ніж виписав лікар? Давайте міркувати.

Що буде, якщо носити більш сильні окуляри?

Сильні окуляри для зору

Один з тих питань, який зазвичай цікавить всіх наших співвітчизників, з діагностованою міопією (короткозорість), є таке питання, як: що буде, якщо носити більш сильні окуляри? Причому багато хто з них помилково вважають, що нічого страшного не станеться, і носити такі окуляри можна.

Що значить окуляри з діоптріями?

скільки діоптрій

На відміну від простих сонцезахисних або комп’ютерних окулярiв, які використовуються людьми, що мають хороший зір, існують і спеціальні окуляри для людей, які страждають на короткозорість або далекозорість – окуляри з діоптріями. Що значить окуляри з діоптріями? Розберемося з цим разом.

Що таке астигматичні окуляри?

Що таке астигматичні окуляри

Багато з наших клієнтів, які страждають на короткозорість, запитують, що таке астигматичні окуляри, для чого вони використовуються? Як видно з назви, астигматичні окуляри – це діоптрійної окуляри, які використовуються для корекції зору при астигматизмі. Саме корекції, тому, що позбутися від цієї аномалії можна тільки в тому випадку, якщо погодитися на хірургічне втручання.

Чи можна відновити зір при астигматизмі?

Чи можна відновити зір при астигматизмі

Чи можна відновити зір при астигматизмі? Це питання цікавить усіх тих, хто є жертвою цієї аномалії зору. Відразу ж відзначимо такий факт, що астигматизм – це вроджене (або придбане) викривлення кришталика або рогівки. Якщо з вродженим астигматизмом все більш-менш зрозуміло, то придбане з’являється після того, як око отримає важку травму, що вимагає рубцювання тканини. Саме […]

Вибір окулярів для комп’ютера

Вибір окулярів для комп'ютера

Вибір окулярів для комп’ютера – дуже важливий захід, до якого потрібно поставитися максимально серйозно. Від того, наскільки правильно буде здійснений цей вибір, безпосередньо залежить не тільки те, наскільки комфортно буде працювати з електронними гаджетами, але і здоров’я органів зору. Отже, як же правильно вибрати окуляри для комп’ютера? Комфорт – це дуже важливо Одне з основних […]

Чи є окуляри для роботи за комп’ютером?

Чи є окуляри для роботи за комп'ютером

Сучасна людина все більше справ має з різними електронними гаджетами, які можна зустріти практично повсюдно. Але проблема полягає в тому, що, чим більше часу людина проводить за комп’ютером, тим гірше у нього йдуть справи із зором. Чи є окуляри для роботи за комп’ютером? Це питання задають багато з нас.

Чи захищають окуляри від комп’ютера?

захист від комп'ютерного випромінювання

Окуляри від комп’ютера, чи є користь? Це питання собі задають багато з тих, хто за родом своєї роботи, або з якихось інших причин, змушений тривалий час проводити за комп’ютером. Проблема полягає в тому, що будь-який, навіть найсучасніший, монітор випромінює шкідливий для сітківки і зору в цілому синє світло.

Окуляри, щоб не втомлювалися очі

окуляри щоб не втомлювалися очі від комп'ютера

Сучасні люди, в більшості своїй, проводять досить багато часу з електронними гаджетами в руках, працюють на комп’ютері, спілкуються в соціальних мережах і т.д. Так що окуляри, щоб не втомлювалися очі – не просто бажані, а необхідні.

Ми скоро передзвонимо вам!
+38(099)999-99-99