Як підігнути завушники окулярів

окуляри тиснуть як підігнути

Як підігнути завушники окулярів — питання, яке, напевно, хоч раз хвилювало того, хто користується окулярами. Завушники можуть тиснути за вухами, або викликати тиск на скроневу зону. Щоб позбутися цього дискомфорту, потрібно налаштувати окуляри під ваше обличчя.

Чому завушники тиснуть?

Оправа виготовляється з урахуванням середньостатистичних даних. Для чоловіків виготовляють більш широкі оправи з довгими завушниками оскільки у них ширше обличчя і ніс, ніж у жінок. Відповідно жіночі оправи менші за розміром.

Але це не робить окуляри на 100% зручними. У кожної людини є індивідуальні особливості і асиметрія лиця. Тому потрібно підганяти оправу індивідуально під кожну людину.

Відрегулювати окуляри можна в оптиці, а можна і самостійно. Завушники повинні бути м’якими. Добре якщо вони прогумовані. Такі навушники міцно тримаються, не ковзають і не тиснуть.

Завушники повинні комфортно розташовуватися за вухами. Вигин не повинен починатися перед вухом, або ж далеко за ним. Якщо окуляри будуть сповзати це буде викликати сильний дискомфорт в області вух.

Не правильне розташування завушників негативно позначається на зорі людини і може викликати головний біль.

Не варто також купувати оправу з дуже тонкими і короткими завушниками. Вони повинні бути паралельні один одному. Якщо завушники розходяться на по бокам, значить оправа вам мала. Якщо вони не тримають оправу, значить вона велика.

При нормальній посадці завушники повинні тримати оправу. При нахилі вперед окуляри не повинні зісковзувати. Вони не повинні перетискати скроні, або натирати за вухом.

Як відрегулювати завушники

  • Якщо завушник впивається в вухо, або у ваші скроні їх потрібно вигнути назовні.
  • Якщо оправа сповзає, потрібно загнути завушники всередину.

Регулювання залежить від матеріалу з якого виготовлена ваша оправа. Якщо у вас металева оправа, ви можете відрегулювати завушник руками, або плоскогубцями.

Якщо у вас пластикова оправа, перед регулюванням оправу потрібно розігріти.

Потримайте оправу під гарячою водою, поки вона не нагріється. Розігрітий пластик стає гнучким і краще піддається маніпуляціям.

Також ви можете розігріти оправу феном для волосся. Дочекайтеся поки оправа стане гнучкою і підігніть завушник в потрібному напрямку.

Але пам’ятайте, що пластик в розігрітому стані теж може зламатися. Тому будьте обережні і не прикладайте багато сил. Також стежте, щоб пластик не розплавився від занадто гарячої температури.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1