Носити окуляри чи ні

чи потрібно носити окуляри

Носити окуляри чи ні — чомусь багато людей задаються цим питанням. У чому причина відмови від окулярів і чим ризикує людина нехтуючи окулярами? Відповіді на ці питання читайте далі.

Чому люди відмовляються носити окуляри?

У людей існує безліч відмовок, щоб уникнути носіння окулярів.Ось кілька з них:

  • У когось травма дитинства пов’язана з глузуванням однокласників.
  • Комусь не подобається його зовнішність в окулярах, або ж окуляри викликають дискомфорт.
  • Також існує міф про те, що окуляри псують зір.Люди побоюються, що з часом вони стануть залежні від них.

Дійсно, за результатами опитувань у багатьох країнах люди ставляться до окулярів з настороженістю. Всі вони стверджують, що користування оптикою погіршує зір.

Ця думка не має ніяких підтверджень. Очевидним є той факт, що у людини, просто, з роками з’являється необхідність в окулярах. Це природний процес зниження аккомодаційних властивостей кришталика.

Виходячи з того, що більшість літніх людей в окулярах, люди роблять неправильний висновок. Вони вважають, що їх зір зіпсувався в результаті тривалого носіння окулярів. Але, як ми бачимо, це зовсім не так.

  • Ще однією причиною є те, що людина до того як почати носити окуляри, могла без них обходитися. З появою окулярів їй здається, що коли вона їх знімає, зір значно погіршується.

Це пояснюється тим, що людський мозок намагається по максимуму адаптуватися до нечіткого зображення. Це необхідно для компенсації проблем із зором.

З лінзами людина бачить точну картинку, а мозку не треба напружуватися. Роблячи тривалу паузу в користуванні окулярами, мозок знову починає компенсувати неякісну картинку. Людина при цьому буде напружуватися і бачити так як раніше.

Окуляри є інструментом, що допомагає людині без напруги фокусуватися на об’єктах. Якщо у людини вікова далекозорість,то вона буде розвиватися незалежно від того, користувалася людина окулярами раніше чи ні.

Але відмовившись від оптики, людина почне відчувати сильний дискомфорт. Вона буде страждати від астенопічних симптомів: головний біль, перевтома і перенапруження очей.

Що буде якщо ігнорувати окуляри для корекції зору?

Якщо доросла людина не буде користуватися окулярами, вона ризикує заробити очне захворювання і втратити зір. Також її все частіше будуть супроводжувати астенопічні симптоми.

У людини весь час сильно напружені очі і вона дуже швидко втомлюється. Роздвоєння і спотворення предметів перед очима, головний біль супроводжують людину мало не кожен день.

Все це є наслідком того, що людині потрібно сильно постаратися, щоб розгледіти предмети. Вона прикладає багато зусиль, щоб сфокусуватися на потрібному предметі.

Позбутися цієї проблеми вам допоможуть окуляри для корекції зору. Це окуляри, які підібрані виключно для вас з урахуванням всіх особливостей вашого зору.

Ігнорування окулярів може принести шкоду не тільки вам, а й оточуючим. Людина, яка нехтує окулярами під час водіння автомобіля наражає на небезпеку як себе, так і інших учасників дорожнього руху.

Сподіваємося ми розвіяли міф про те, що окуляри псують зір і ви зробили правильний висновок. Окуляри для корекції міопії, гіперметропії, астигматизму і вікової далекозорості не псують зір, а покращують його. Тим більше, в наш час окуляри — це стильний аксесуар,який вдало доповнить ваш стиль.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1