Контактнi лiнзи BIOFINITY (6 ЛІНЗ) COOPERVISION

180.00 грн.

Немає в наявності

Характеристики лінз BIOFINITY COOPERVISION

Виробник: CooperVision

Діаметр лінзи: 14.0

Режим носіння: Денний, не знімаючи

Заміна через: 1 місяць

Упаковка: 6 лінз

Вміст води: 48%

Тип лінзи: Прозорі лінзи

Термін доставки: 1 день

Радіус кривизни: 8.6

Силікон-гідрогелеві лінзи Biofinity виробляє компанія CooperVision. Їх рекомендований термін заміни – місяць, якщо надягати їх тільки вдень, а якщо вони використовуються в пролонгованному режимі, то поміняти пару лінз на нову бажано раніше. В засобах контактної корекції Biofinity є свої особливості:

Вони виготовляються за технологією AQUAFORM, що забезпечує максимальний рівень надходження кисню до очей. Дана технологія є науковим проривом в системі виготовлення силікон-гідрогелевих матеріалів.

Силікон, який є в складі матеріалу лінз Biofinity, складається з довгих ланцюжків молекул, званих макромеров, завдяки чому забезпечується максимально ефективне пропускання кисню контактною оптикою даного типу. Виходить, що для вступу в око того ж обсягу кисню необхідно менше силікону.

При цьому відомо, що чим менше в матеріалі силікону, тим нижче його модуль пружності і тим більше змочуваність, тому носіння лінз Biofinity є таким комфортним.

До плюсів даних коштів контактної корекції відносяться:

Матеріал зволожується природним чином – відсутнє відчуття сухості. Комфілкон A – силікон-гідрогель останнього (третього) покоління, що володіє властивостями природного змочування, тому поверхня лінз Biofinity завжди дуже добре зволожена, а це, в свою чергу, сприяє зменшенню утворення відкладень на ній. Цікаво й те, що на відміну від інших засобів контактної корекції, Biofinity не піддавалося спеціальній обробці поверхні і вводити в їх матеріал зволожуючий агент теж необхідності немає. Високий рівень пропускання кисню. Настільки високий, що в цих лінзах можна спати.

Низький модуль пружності робить Biofinity практично такими ж комфортними як контактні лінзи з гідрогелевих матеріалів.

Добре продуманий дизайн. Зручність користувача і максимальна гострота зору забезпечуються завдяки заокругленій краю лінз, асферичною задньої поверхні і постійному куті нахилу.

Одягнувши один раз лінзи Biofinity, можна забути про них на цілий місяць (30 днів), відчуваючи комфорт і насолоджуючись чітким зором не тільки вдень, але і вночі.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Додати відгук