Антиблікові окуляри для комп’ютера

Антиблікові окуляри показані всім тим, хто тривалий час працює за комп’ютером. Миготіння пікселів монітора, яке непомітно неозброєним оком, навантажує зорові нерви, створює дискомфорт для очей людини. Саме тому, купити противідблискуючі окуляри в Львові, Харкові, Ужгороді, Києві, інших містах України — правильне рішення для всіх тих, чия робота, тим або іншим способом, пов’язана з комп’ютером.

Антиблікові лінзи, що це таке?

Специфікою антивідблискових лінз є те, що при їх виготовленні використовується спеціальна прошарок, завдання якої — нейтралізувати весь спектр кольорів, залишаючи тільки безпечний для очей жовтий колір. Антиблікові лінзи, купити які ми пропонуємо, повністю забирають синій відтінок колірної гами, який найбільш шкідливий для зору. Антиблікові окуляри з діоптріями не тільки роблять роботу за монітором простіше і легше, але і благотворно впливають на здоров’я зорових органів людини.

Антиблікові окуляри з лінзами, кому вони можуть знадобитися?

Такі окуляри чудово підходять не тільки дітям, а й дорослим. Якщо людина проводить кілька годин за комп’ютером щодня, без антивідблисків окулярiв з лінзами, йому не обійтися. Лікарі рекомендують використовувати такі окуляри, якщо загальний період перебування за монітором — 3 і більше годин на день. Так само такі окуляри дуже популярні у водіїв, рибалок, спортсменів, людей, які ведуть активний спосіб життя.

Але окуляри з покриттям проти відблисків — прекрасний варіант і для тих, хто багато працює з документацією. Для таких людей підійде варіант, в якому лінзи будуть робити текст більш чітким, контрастним, знімати півтони. Зір буде втомлюватися менше.

Основними показаннями до використання антивідблисків окулярів є:

  • тривале використання різних гаджетів на постійній основі;
  • ситуації, коли очі часто пересихають;
  • різь і печіння, після тривалої роботи органів зору;
  • щоденне перевтома очей, яке набуло хронічну форму.

Купити противідблискуючі окуляри з лінзами можна в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВIВОПТИКА». Ми допоможемо завжди!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1