Акція! Купуйте одні окуляри по рецепту та отримайте знижку 20% на кожні додаткові окуляри!

Чи впливає стрес на гостроту зору людини?

Ніхто не буде заперечувати той факт, що велике навантаження на зір, пов’язана з використанням гаджетів, комп’ютерів, інших електронних приладів, вкрай згубно впливає на людину. Але, як довели вчені, окуляри для зору в Україні доведеться купити і тому нашому сучасникові, який часто знаходиться в стресовому стані. Причому наявність даної проблеми визнають не тільки офтальмологи (проводилися відповідні дослідження), а й психологи.

На думку фахівців, якщо у людини була черепно-мозкова травма, окуляри для зору в Україні (як і будь-який іншій країні світу), можуть йому знадобитися з дуже великою часткою ймовірності. Але, якщо ніяких фізичних і генетичних передумов до виникнення проблеми немає, а зiр починає і продовжує погіршуватися, необхідно шукати причину в психологічному стані пацієнта.

Медицині відомий факт, коли окуляри для зору знадобилися жінці, яка дуже любила свого чоловіка, але він їй (практично відкрито) зраджував. Вона не хотіла помічати цей факт, і гострота зору постійно знижувалася. Як тільки пацієнтка змирилася з цією думкою і розлучилася з чоловіком, зір не тільки перестало погіршуватися, а й покращився – з мінус 4 до мінус 1.

Так само можна згадати такий факт, що дитина пішла в школу і почала конфліктувати з однокласниками, які його ображали. У підсумку, за один навчальний рік, у хлопчика погіршився зір до – 6. Як тільки його перевели в іншу школу, і він там налагодив відносини з однолітками, короткозорість зменшилася до – 4, і більше не прогресувала. Але працювати з дітьми набагато простіше. Вони ще більш схильні до навіювання, ніж дорослі люди. Так що, своєчасна корекція психологом, дає дуже хороші результати.

Висновок один: якщо ви не хочете незабаром носити окуляри для зору, намагайтеся, якомога менше хвилюватися, шукати більше позитиву в життя.