Чому окуляри називаються авіатори?

Чому окуляри називаються авіатори

Серед усіх видів оправ для окулярів, які існують в даний час (їх можна купити в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА»),одним з найбільш поширених є така оправа, яка використовується для окулярів типу «авіатор». Давайте розберемося, чому окуляри називають авіатори?

Спочатку дана модель оправи з’явилася більше 100 років тому, практично одночасно з тим, як почали свої польоти перші літаки. Звідси і пішла назва окулярів. Справа в тому, що в перших літаках захист від зустрічного вітру була досить слабкою. А окуляри-авіатори, завдяки гарній аеродинаміці, захищали обличчя і очі пілота від вітру.

Спочатку ці окуляри виконували тільки функції захисту очей пілота від вітру і сонця. Але з розвитком моди, окуляри-авіатори тепер використовуються і як окуляри для зору. Завдяки тому, що лінзи таких окулярів точно повторюють форму очей людини, вони прекрасно захищають очі і сприяють корекції зору.

Які типи окулярів авіатори існують

Ми розібралися з тим, чому окуляри називають авіатори. Тепер розберемося з тим, які варіанти моделей окулярів існують. Найпопулярніші з них:

  • металеві оправи — класика, яка прекрасно підійде для серйозних людей бізнесу;
  • оправи з пластика — завжди можна знайти окуляри на будь-який образ;
  • подвійна оправа — варіант, яка прекрасно підійде для жінок, що стежать за тенденціями в світі моди і дизайну.

Всі перераховані вище моделі можна знайти на віртуальних полицях нашої інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА».

Додатковий плюс, яким, без сумніву, мають окуляри-авіатори — то, що вони прекрасно підходять, як чоловікам, так і жінкам. Органічно виглядають на будь-якому типу обличчя.

Отже, ми розібрали всі цікаві для нас питання і знаємо, чому окуляри називаються авіатори і кому вони підходять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1