Чи можна носити окуляри слабкіші

якщо окуляри носити слабкіше

З тими випадками, коли людина носить окуляри з великою кількістю діоптрій, ніж йому необхідно, ми розібралися. Сьогодні хотілося б відповісти на настільки ж цікаве питання, відповідь яке цікавить дуже багатьох з тих, хто страждає від міопії (короткозорості). Так, чи можна носити окуляри слабкіше, ніж виписав лікар? Давайте міркувати.

Що таке міопія? Цей стан зору, при якому зображення фокусується не на сітківці ока, а перед нею. Чим більше відстань між сітківкою і фокусом зору — тим вища короткозорість, і тим більшу кількість діоптрій в лінзах випише офтальмолог. Але досвідчений лікар прекрасно знає відповідь на це питання: чи можна носити окуляри слабкіше, ніж потрібно насправді? Які окуляри з діоптріями краще носити?

Насправді, якщо окуляри з лінзами, що мають сильніші діоптрії, ніж ті, які виписав офтальмолог, можуть завдати шкоди зору людини, то окуляри з більш слабкими діоптріями — навіть рекомендуються. Хороший офтальмолог ніколи не намагається підібрати такі окуляри, щоб пацієнт бачив 100%. Це загрожує неприємностями. При повністю сфокусованому зорі, у людини, що страждає на короткозорість, око відвикає працювати самостійно. Підсумок — м’язи очей детренуються, перестають справлятися зі своїми функціями. Тоді потрібні більш сильні окуляри, ніж хворий носив раніше.

Якщо ж носити окуляри слабкіше, ніж потрібно для отримання 100% результату, то зорові м’язи постійно будуть в тонусі, вони не відвикають працювати. Підсумок — зір при міопії погіршуватися перестане, людині не будуть потрiбнi більш сильні окуляри. Так що, відповідь на питання: чи варто носити окуляри більш слабкіше, ніж виписав офтальмолог? — один. І ця відповідь — не варто так робити. Справа в тому, що лікар вже виписав окуляри, з поправкою на те, що зір не буде 100%. Вiн виписав саме такі окуляри, які потрібні пацієнту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1