Чи можна носити окуляри без діоптрій

окуляри без діоптрій

Чи можна носити окуляри без діоптрій — останнім часом окуляри стали використовувати не лише строго за призначенням, але і в якості модного аксесуара. Носити окуляри стало модно. Багато людей за прикладом знаменитостей стали носити окуляри для іміджу. Відповідно у багатьох виникло питання: а чи не шкідливо це для зору? Давайте ж розберемося, чи не псують іміджеві окуляри зір.

Для чого потрібні окуляри без діоптрій?

Окуляри без діоптрій ще називають «нульовками», тому що в них встановлені лінзи без діоптрій. У оправу встановлюється звичайне скло, або пластик. Такі окуляри не мають ніякої оптичної сили, а значить не коригують зір і не шкодять йому.

Окуляри без діоптрій використовують також для того щоб:

 • корегувати форму обличчя
 • візуально розширити відстань між очима, які дуже близько посаджені
 • замаскувати набряклість і темні кола під очима

Іміджеві окуляри бувають:

 • З сонцезахисними лінзами. Ці лінзи захищають від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.
 • З фотохромними лінзами. Ці лінзи змінюють колір при взаємодії з сонячним світлом.
 • З комп’ютерними лінзами. Завдяки цим лінзам зменшується навантаження на очі під час роботи за комп’ютером. Лінзи попереджають такі неприємні симптоми як почервоніння, сухість, печіння очей та інші.

Окуляри без діоптрій зір не псують, але вибираючи іміджеві окуляри  варто подбати про якість лінз. Якість в дешевих лінзах страждає. Дешеві лінзи можуть викликати дискомфорт через те, що в цих лінзах відбивається світло, а це дуже заважає . Тому краще встановити спеціальні антиблікові лінзи.

Іміджеві окуляри можуть бути навіть корисними для вашого зору. В стильну оправу можна встановити лінзи для захисту очей від шкідливого випромінювання. За допомогою таких окулярів вам буде набагато легше дивитися в монітор вашого комп’ютера, планшета, телевізора, або телефону.

Окуляри без діоптрій, безперечно, є у кожного, хто стежить за модою. Як відомо, мода на місці не стоїть. Тому модні окуляри відповідають їй.

Які іміджеві окуляри зараз в моді?

 • Круглі вінтажні окуляри гармонійно доповнять етно-стиль, ретро- стиль і стиль «бохо».
 • Окуляри «котяче око» залишаються в тренді вже ціле століття.
 • Окуляри з кольоровими лінзами. Це, мабуть, найстильніші і найпопулярніші окуляри в цьому році. Окуляри представлені з лінзами від найсвітліших до найяскравіших тонів.
 • Окуляри клабмастер, або броулайн.Новинкою є оправи, які поєднують в собі метал і пластик.
 • Окуляри напівобідкові. Це окуляри з напівпрозорим обрамленням. З одного боку лінза кріпиться металом, або пластиком, а з іншого боку на прозору жилку.

Вдало підібрана оправа стане стильним аксесуаром і гармонійно завершить ваш образ. Якщо ж у вас виникли проблеми з вибором, ви можете звернутися до нас за допомогою. Ми з радістю вам допоможемо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1