Чи можна відновити зір при астигматизмі?

Чи можна відновити зір при астигматизмі

Чи можна відновити зір при астигматизмі? Це питання цікавить усіх тих, хто є жертвою цієї аномалії зору. Відразу ж відзначимо такий факт, що астигматизм — це вроджене (або придбане) викривлення кришталика або рогівки. Якщо з вродженим астигматизмом все більш-менш зрозуміло, то придбане з’являється після того, як око отримає важку травму, що вимагає рубцювання тканини. Саме через рубців, починає погіршуватися зір, м’язи очей втрачають здатність до правильної акомодації.

Займатися самолікуванням не варто ні в якому разі, і людина, яка звернеться до горе-фахівця, що обіцяє швидке і 100% лікування астигматизму, повинен знати про всі ті ризики, яким він піддає своє здоров’я. Самолікування нікого до добра ще не доводило. Так що, відповідь на питання: Чи можна відновити зір при астигматизмі самостійно? — тільки негативний.

Існує два офіційно визнаних методу боротьби з астигматизмом, які довели свою спроможність:

  • корекція зору за допомогою спеціальних окулярів з астігматіческімі лінзами (так само можна придбати в нашій інтернет-оптиці);
  • хірургічне втручання.

По суті справи, лікуванням можна назвати тільки хірургічне втручання, якщо ж говорити про окуляри — це, всього лише, корекція, яка в корені не вирішує суть проблеми.

Якщо ж ступінь астигматизму дуже велика, вирішити це питання можна, тільки шляхом імплантації в око (передня або задня камера) факічних лінз.

Хірургічне втручання дозволено тільки в тому випадку, якщо пацієнту вже виповнилося 18 років (в цьому віці око перестає рости). До тих пір, як людина не досягне вищевказаного віку, його не можна оперувати, і з астигматизмом потрібно боротися, тільки за допомогою окулярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1