Чи потрібно постійно носити окуляри при астигматизмі

окуляри при астигматизмі

Для того, щоб вчасно діагностувати астигматизм і постаратися не допустити його розвитку, необхідно, хоча б один раз на рік, обов’язково відвідувати офтальмолога. Сьогодні ми знайдемо відповідь на питання, чи потрібно постійно носити окуляри при астигматизмі?

Відповісти на це питання зможе тільки досвідчений офтальмолог, до якого прийде пацієнт на обстеження. Існують три ступені астигматизму. І якщо при першому ступенi необхідності в носінні спеціальних окулярів немає, друга і третя ступень характеризуються тим, що виписують спеціальні окуляри з астігматіческімі лінзами.

Які ж це ступенi:

  • перша ступінь (показник — до 0,75 діоптрії) — природний прояв астигматизму, який не приносить людині ніякого занепокоєння і дискомфорту;
  • друга ступінь (показник до 1,5 діоптрії) — вже потребує того, щоб коригувати її за допомогою окулярів;
  • третя ступінь (показник вище, ніж 1,5 діоптрії) — викликає найбільший дискомфорт, вимагає більш серйозне втручання та негайної корекції.

Як вже говорили, відповідь на питання: чи потрібно постійно носити окуляри при астигматизмі, якщо у людини перша ступінь? — повністю негативний. Якщо ж мова йде про те, що у пацієнта офтальмологом діагностована друга або третя ступінь астигматизму, то тут без того, щоб носити спеціальні окуляри постійно, обійтися не вдасться.

Якщо для вас відповідь на питання, чи можна постійно носити астигматичні окуляри?- позитивний, рекомендуємо звернутися за допомогою в нашу інтернет-оптику «Оптика Львів». У нас завжди великий вибір не тільки астигматичних лінз з полімерів (такі лінзи тонші, легше і міцніше скляних), але і оправ для них. Працюємо по всій Україні, виготовлення окулярів в день замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1