Чи псують окуляри зір

якщо носити окуляри зір поліпшується

Існує досить велика кількість міфів, які широко поширені в сучасному суспільстві. Один з них — це те, що людина, яка носить окуляри, буде робити це все життя, оскільки позбутися від них неможливо. На думку багатьох, окуляри сприяють погіршенню зору. Чи псують окуляри зір насправді, спробуємо розібратися.

Якщо у людини нормальна структура і будова ока, фокус того зображення, яке передається разом зі світлом, збігається з сітківкою. Людина в цьому випадку бачить нормально. Якщо фокус знаходитися за сітківкою ока — це називається далекозорість. Якщо ж перед сітківкою (оптика занадто сильна) — такий стан називається міопією (короткозорість).

Як при далекозорості, так і при короткозорості, людина бачить без окулярів для зору тільки розмиту картинку. Розмитість картинки залежить від того, наскільки сильно оптика очей спотворює реальну картинку. Окуляри — це прилад, який дозволяє поєднати фокус світлового пучка з сітківкою ока. Вони не лікують, не роблять профілактичного впливу. Так що окуляри — не ліки, вони налаштовані на виконання своєї функції.

Кожен має право вибирати, чи жити в розмитому або чіткому світі. Якщо бажаєте жити в чіткому — носите окуляри, якщо розмита картинка цілком влаштовує — окуляри можна не носити. Відновлюють окуляри зір? Чи є небезпека для людини, який їх постійно носить?

Питання полягає в тому, що окуляри потрібно підбирати правильно. Необхідно проконсультуватися у досвідченого офтальмолога, який вибере лінзи, які допомагають виправити дефекти зору. Якщо ж окуляри підібрати неправильно, це призведе до додаткового навантаження на очні м’язи і, відповідно, до погіршення зору. Так що, псують чи окуляри зір, залежить від того, наскільки правильно вони підібрані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1