Чим відрізняються окуляри для читання від окулярів для постійного носіння

Окуляри для читання на близькій відстані

У нашій сьогоднішній статті ми відповімо на таке питання: чим відрізняються окуляри для читання від окулярів для постійного носіння? Тим більше, що це питання дуже цікавить багатьох тих, у кого діагностовано проблеми із зором. Отже, окуляри для читання і окуляри для постійного носіння, в чому відмінності між ними?

Окуляри для читання призначені для того, щоб виконувати дрібні роботи на близькій відстані. Окуляри для читання офтальмолог підбирає, виходячи з перевірки гостроти зору на спеціальній таблиці. Зазвичай окуляри для читання сильніше тих, які використовуються для постійного носіння. Різниця не може бути занадто великою, але, все-таки, близько 1-1.5 діоптрії є різниця точно.

Окуляри для постійного носіння,виходячи з їх назви, призначені для постійного, щоденного використання. Досвідчений офтальмолог виписує окуляри для постійного носіння таким чином, щоб гострота зору була достатньою для комфортного життя. Але не становила 100%. Це важливо для того, щоб короткозорість не прогресувала далі — м’язи очей повинні перебувати в тонусі.

Окуляри ж для читання виписують з лінзами, які дозволяють комфортно читати, виконувати роботу на невеликій відстані. Окуляри для читання не можна носити постійно, вони для цього, занадто сильні.

Отже, чим відрізняються окуляри для читання від окулярів для постійного носіння? Тим, що вони сильніші.

У нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА» завжди можна замовити і купити не тільки хороші окуляри для читання, а й ті окуляри, які дозволять носити їх постійно, з комфортом і без шкоди для очей людини. Працюємо не тільки у Львові, Києві та Одесі, а й по всій Україні в цілому. Оперативна доставка в усі регіони України «Новою Поштою».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1