Де отримати рецепт на окуляри

Де отримати рецепт на окуляри

Ви відчули, що стали бачити гірше і потребуєте окуляри? Але раніше ви не стикалися з цією проблемою? І тому не знаєте, де можна отримати рецепт на окуляри і скільки рецепт на окуляри діє? В цьому випадку вам потрібно звернутися до офтальмолога. Давайте розберемося у всіх нюансах ситуації.

Куди звернутися, щоб отримати рецепт на окуляри

Якщо вам знадобився рецепт на окуляри, ваш шлях лежить в поліклініку або лікарню, на прийом до окуліста. Офтальмолог проведе діагностику вашого зору, визначить внутрішньоочний тиск і відстань між зіницями, а також проведе оцінку стану рогівки. Виходячи з результатів обстеження, лікар може прописати вам лікування. Як варіант, вам можуть знадобитися дві пари окулярів. Одну пару ви будете використовувати при читанні, другу носити постійно. З отриманим рецептом спокійно замовляйте окуляри в інтернет онлайн оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА»

Є ще один варіант, де можна отримати рецепт на окуляри. Ви можете проконсультуватися у лікаря прямо в оптичному салоні. Зараз переважно всі салони мають свій офтальмологічний кабінет з усім необхідним обладнанням. Тут обстеження буде платним, але за умови покупки окулярiв саме в цьому салоні, ви отримаєте знижку. У деяких салонах, при купівлі окулярів, обстеження проводиться «безкоштовно».

Який термін діє рецепт на окуляри

Рецепт виписується лікарем безстроково. Окуляри, як правило, варто міняти раз на рік. Звичайно, офтальмолог дасть вам пораду перевіряти зір регулярно. І це правильно, адже за своїм здоров’ям потрібно стежити. Рецепт потрібно оновлювати хоча б раз на два роки. І, до речі, не викидайте рецепт на окуляри, адже не виключено, що з ними може щось трапитися, і вам доведеться отримувати рецепт на окуляри ще раз. Інтернет-оптика «ЛЬВІВ ОПТИКА» поганого вам не порадить. Будьте здорові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1