Дитячі оправи для окулярів, які вимоги пред’являються?

PENGUIN BABY PB 62204 C1P

Не секрет, що вимоги до вибираних оправ для окулярів дуже серйозні. Особливо в тому випадку, якщо вибирати потрібно дитячі оправи для окулярів (як в офлайн, так і онлайн-оптиках). Організм дитини більш крихкий, більш схильний до впливу зовнішніх факторів. Так що, дитяча оправа для зору, повинна бути дійсно якісної і безпечної.

Отже, як правильно вибирати дитячі оправи для окулярів не тільки у Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Києві, інших містах країни, але і в усьому цивілізованому світі? Слід звертати увагу на такі ознаки (це найважливіше), як матеріал, з якого зроблена оправа, і її комфортність.

Міцні матеріали — запорука більш тривалого життя

Оскільки дитина веде більш активне життя, повну небезпек для цілісності оправи, матеріал, з якого вона зроблена, повинен бути особливо міцним. Поряд зі звичайними оправами для дитячих окулярiв, які роблять з ацетату целюлози і традиційних видів металів, вже з’явилися окуляри, які виготовлені з титану або кевлара. Ці матеріали, крім того, що вони дуже міцні, не викликають у дитини алергічних реакцій. У таких оправах немає гвинтів, що ще більше подовжує термін їх служби, оскільки гвинтики губляться дуже часто, призводять до поломки дитячої оправи. Крім міцності самих окулярiв, повинен бути міцним і футляр для них. Адже носити його доведеться в шкільному ранці або сумці, який часто беруть участь в дитячих забавах.

Комфорт дитячої оправи для окулярів — теж дуже важливо

Обличчя дитини ще повністю не сформувалася. Тому окуляри досить часто падають з носа. Серйозні компанії передбачають в кожної моделі кілька варіантів (для різної довжини носа). Крім цього, дитяча оправа для окулярів повинна забезпечувати велике поле для зору, адже дитина дуже часто (набагато частіше, ніж дорослі) дивиться вгору.

Наша інтернет-оптика «ЛЬВІВ ОПТИКА» пропонує якісні та сучасні дитячі оправи для окулярів за ціною, яка влаштовує будь-якого з численних клієнтів компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1