Для чого потрібні окуляри хамелеон

окуляри хамелеон

Для чого потрібні окуляри хамелеон — в оправу встановлюються спеціальні фотохромні лінзи, які змінюють свій колір при взаємодії з ультрафіолетом.

Як працюють окуляри-хамелеони?

Лінза, яка встановлена в окуляри, під впливом сонячних променів змінює свій колір. На вулиці лінза темніє, а в приміщенні залишається прозорою.

На лінзу наносять фотохромні речовини, які під сонячними променями активізуються і не пропускають світло. Лінза хамелеон може затемнюватись до 85%.

Важливо розуміти, що фотохромні окуляри не можуть повністю замінити сонцезахисні окуляри. Також важливо знати те, що при високій температурі повітря окуляри не можуть затемнитись по максимуму. Тому, якщо ви збираєтеся в країну з жарким кліматом, візьміть окуляри з захистом від сонця.

У похмуру погоду окуляри також темніють і добре захищають очі. Адже вони реагують не на прямі сонячні промені, а на ультрафіолет.

Навіщо людині фотохромні окуляри?

Фотохромні окуляри несуть в собі подвійну користь. Вони можуть одночасно коригувати зір і захищати очі від шкідливого ультрафіолету.

Для людини яка не може змінити свої окуляри на сонцезахисні через поганий зір — це ідеальний варіант. Адже набагато зручніше мати одні коригуючі окуляри з захистом від сонця.

Хамелеони — це порятунок для людей у яких світлобоязнь, або захворювання очей. В такому випадку окуляри повинен підбирати кваліфікований лікар, або оптометрист.

Як правильно підібрати окуляри-хамелеони?

 1. Визначтеся з матеріалом лінз.
  Фотохромна лінза може бути зі скла, або з пластика.
  У пластикової лінзи більш високий ступінь затемнення. А також пластикова лінза набагато безпечніша, ніж скляна. При падінні, або ударі вона не розіб’ється на дрібні осколки і не травмує очей, на відміну від скла.
  Мінусом пластикової лінзи є те, що її легко подряпати. Але зараз є можливість нанести на лінзу спеціальне захисне мультипокриття від подряпин.
  Перевагою скляної лінзи є те, що з її допомогою можна зробити окуляри за рецептом будь-якої складності.
  Мінус в тому, що у скла менше фотохромних властивостей. Тому воно гірше і довше затемнюється.
 2. Виберіть колір затемнення.
  Найбільш правильними і комфортними для очей кольорами є: коричневий, сірий і зелений.
  Також існують сапфірове і аметистове затемнення лінз.
 3. Вивчіть інформацію про швидкість затемнення лінз.
  В середньому лінза повинна затемнитись від півхвилини до п’яти хвилин. Лінзи преміум класу затемняются швидше. Не якісна лінза затемнюється нерівномірно і дуже довго.
 4. Користуйтеся лінзами з захисними покриттями.
  Спеціальні покриття захищають лінзу від ушкоджень і роблять зір комфортним. Існують такі покриття як: водовідштовхувальне, антиблікове та інші.
 5. Якщо ви водій зверніть увагу на хамелеони для водіїв.
  Для комфорту водіїв існують спеціальні окуляри зі ступенем затемнення до 50%. Для того, щоб колір лінзи змінився не потрібно виходити з машини.
  На водійську лінзу можна нанести поляризаційний фільтр, який блокує відблиски від сонця.

Окуляри-хамелеони — найкраще придбання для людей, яким необхідна корекція зору. Вони забезпечують максимальний комфорт. Так як в приміщенні вони світлішають, а на вулиці затемняются.

Ці окуляри порятунок для людей які страждають від світлобоязні і інших очних захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1