Як правильно носити окуляри для зору

Як носити окуляри

У цій статті розглянемо питання, як правильно носити окуляри для зору? Які є особливості носіння оправи та лінз так, щоб вони служили, як можна довше? Дадуть відповідь на ці питання досвідчені офтальмологи, які співпрацюють з нашою інтернет-оптикою «ОПТИКА ЛЬВІВ».

Не варто думати, що окуляри можуть служити десятиліттями, достатньо лише підібрати і купити їх. В процесі експлуатації, на лінзах окулярів виникають мікротріщини, подряпини, які забиваються пилом і брудом. Підсумок даного заходу — додаткова робота для очних м’язів, яким доводиться більше напружуватися, щоб забезпечити гостроту зору. Якщо відповісти на питання: як правильно носити окуляри для зору, виходячи зі сформованої практики. То ми отримаємо такі строки:

  • лінзи окулярів для зору — 2-3 роки;
  • оправи окулярів для корекції зору — 3-4 роки.

Коли даний період часу мине, окуляри потрібно замінити, навіть в тому випадку, якщо візуально вони виглядають просто чудово. Тріщини і подряпини не видно, а очні м’язи змушені напружуватися через них.

Слід так само запам’ятати, що люди, які мають проблеми із зором, повинні кожні півроку відвідувати офтальмолога, щоб спостерігати динаміку своєї гостроти зору.

Як правильно носити окуляри для зору, догляд за окулярами?

Щоб окуляри служили, як можна довше, необхідно хоча б один раз на тиждень промивати їх теплою водою з мильним розчином. Після цього вони повинні висохнути, а витирати найкраще спеціальною серветкою мікрофіброю, яку можна купити в спеціалізованій оптиці.

Для очищення лінз від забруднення, можна користуватися спеціальними спреями. Вони не завдають лінзам шкоду, допомагають уникнути появи мікротріщин і подряпин. Переваги таких спреїв — то, що вони створюють на лінзах спеціальну захисну плівку, яка, як раз, і оберігає лінзи окулярів від пошкоджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1