Як правильно носити окуляри при короткозорості

окуляри для короткозорості

Сьогодні ми розглянемо питання, як правильно носити окуляри при короткозорості. Це дуже важливо для тих людей, які страждають від міопії. Адже окуляри в цьому випадку — не тільки важливий, стильний і красивий аксесуар, але і необхідний помічник для нормального життя.

Отже, як носити окуляри при короткозорості? Відповісти на це питання, ми попросили досвідчених офтальмологів, які вже не один рік допомагають жителям нашої країни.

Дуже багато залежить від того, який тип міопії у пацієнта. Якщо короткозорість не прогресує, а залишається на одному рівні, окуляри для далi можна носити тоді, коли людина займається будь-якими справами:

  • керує автомобілем;
  • збирає гриби, ходить на полювання чи риболовлю;
  • гуляє на вулиці;
  • займається іншими важливими для себе справами.

Читати ж і робити ту роботу, яка не вимагає погляду удалину, можна і без окулярів.

Зовсім по-іншому йде справа, якщо у людини діагностована прогресуюча короткозорість. В цьому випадку, носити окуляри при міопії потрібно постійно.

При цьому, необхідно кілька пар окулярів, які допоможуть вирішити всі завдання, які стоять перед людиною:

Носити окуляри потрібно буде постійно.

Крім цього, слід пам’ятати ще й про те, що потрібно дбайливо поводитися з окулярами. Тобто, не знімати їх за одну завушини, що не протирати рукавами і одягом, не носити на голові.

Останнє твердження потребує пояснення. Не носити на голові — це значить, що не потрібно зсувати окуляри на лоб, коли ними не користуєшся. Для лінз дана дія шкоди не принесе, але для цілісності оправи — гірше не придумаєш. Дурна звичка зсувати окуляри на лоб призведе до того, що через 3-4 місяці, потрібно буде міняти оправу.

Тепер ви знаєте, як правильно носити окуляри при короткозорості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1