Як вибрати перші окуляри

Вибрати окуляри для зору

У нашій сьогоднішній статті ми б хотіли поговорити про те, як вибрати перші окуляри правильно. Звичайно, фахівці нашої інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА» завжди допоможуть це зробити, але деяким об’ємом інформації необхідно мати і самим.

Отже, як підібрати перші окуляри так, щоб вони були зручними, служили довго, справлялися з тими завданнями, які перед ними ставлять? Дамо кілька нескладних порад.

Вага дуже важлива

Важкі скляні лінзи тиснуть на перенісся, створюють відчуття дискомфорту. Тому, ніколи не варто вибирати такі окуляри, які займають половину обличчя, якщо ви збираєтеся ставити скло або акрил. Ходити в таких окулярах буде не комфортно. Краще вибирати полімерні лінзи, вони і легкі, і надійні.

Склу та акрилу — бій

З першого пункту виникає і другий — полімерні лінзи зарекомендували себе з найкращої сторони тому, що вони — міцні, легкі, мають презентабельний зовнішній вигляд. Ніяке скло або акрил не зрівняються за якістю і терміном служби з полімерними лінзами.

Необхідно чітко знати, які окуляри потрібні

Перш, ніж придбати свої перші окуляри, потрібно відвідати фахівців для того, щоб точно знати всю потрібну інформацію (відстань між очима, наявність / відсутність астигматизму, гострота зору і т.д). Коли все це знаєш, тоді отримуєш відповідь на питання, як вибрати перші окуляри правильно і швидко.

Окуляри — відображення вашого життєвого стилю

Якщо ви любите ранкові пробіжки і заняття спортом в залі — краще вибрати окуляри з лінзами високої міцності. Якщо багато часу проводите з електронними гаджетами, оптимальний варіант — окуляри, які відсікають синє світло (найшкідливіший для очей людини). Все залежить від індивідуальних характеристик.

Тепер ви знаєте, як вибрати перші окуляри так, щоб було зручно і безпечно їх носити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1