Які бувають окуляри для зору

Різновиди окулярів для зору

Сьогодні розповімо про те, які бувають окуляри для зору, в чому їх особливість. Окулярами для зору називають такі окуляри, які допомагають впоратися з короткозорістю і далекозорістю. Розділити їх слід на три види, про які поговоримо нижче.

Окуляри для зору для читання

Із самої назви видно, що такі окуляри найкраще підходять для того, щоб користуватися ними на близьких відстанях. Найкраще підходять для дрібної роботи і читання. Вибирають їх так, щоб в них було дійсно зручно читати. При цьому очні м’язи не повинні сильно напружуватися.

Окуляри для зору комп’ютерні

За своїми функціями схожі з тими, які використовують для читання. Відмінність від першого виду полягає в тому, що окуляри для зору комп’ютерні мають спеціальне покриття, яке відсікає синє світло, що йде від електронних гаджетів. Синє світло найбільш шкідливе для сітківки та рогівки людини, викликає їх дистрофію. Комп’ютерні окуляри для зору можуть використовуватися не тільки при роботі з комп’ютером, ноутбуком, планшетом, іншими гаджетами, але і для читання. Відмінна риса — лінзи мають жовтуватий відтінок (саме він успішно нейтралізує синє світло).

Окуляри для далини

Якщо говорити правильно — окуляри для зору, які використовуються для постійного носіння. Це основний тип окулярiв, до якого пред’являються підвищені вимоги, як з точки зору зручності носіння, так і з точки зору зовнішнього вигляду.

Тепер ви знаєте, які бувають окуляри для зору, з точки зору їх функціональних особливостей. Моделей ж окулярiв існує досить багато. Якщо у клієнта виникне питання, які окуляри для зору йому краще вибрати, наші фахівці завжди готові допомогти. Інтернет-оптика «ЛЬВІВ ОПТИКА» — надійний помічник в будь-яких питаннях, пов’язаних, як з вибором оправ і лінз для них,так і з виготовленням окулярiв за рецептом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1