Інтернет-магазин оправ

Від того, в яку оправу будуть встановлені лінзи, багато в чому залежить стиль людини, який носить окуляри. Ті часи, коли окуляри носили суто технічну функцію — допомагати зору свого господаря, пішли в далеке минуле. Зараз оправа — невід’ємна частина образу свого господаря.

Будь-який поважаючий себе інтернет-магазин оправ в Україні (наша інтернет-оптика «ЛЬВІВ ОПТИКА» — не виняток), пропонує великий вибір оправ, як для дорослих, так і для дітей. Крім цього, ми зможемо запропонувати перевірку зору і допомогу у виборі правильних окулярiв для зору.

Вибір оправи, виходячи з форми обличчя

Варто знати, що найправильніший варіант — це вибір оправи, виходячи з того, яку форму має обличчя потенційного власника окулярiв. Для цього всі оправи поділяють на три основні типи (всі вони представлені в нашому інтернет-магазині оправ):

Для тих, хто ще не зміг визначитися з тим, яка оправа підійде найкраще, варто спробувати всі три типи оправ для окулярів. Благо справу, наш недорогий інтернет-магазин оправ (працюємо не тільки в Львові, Ужгороді, Харкові, а й інших містах України) дає таку можливість.

Коротко розповімо про правильний вибір оправ:

  • якщо обличчя овальне — будь-які оправи;
  • кругле обличчя — протипоказані масивні, круглі оправи;
  • квадратне обличчя — підійдуть оправи, або круглі, або овальні;
  • витягнуте прямокутне обличчя — великі типи оправ, обмежень особливих немає.

У нашому інтернет-магазині оправ можна знайти оправу для будь-якого типу обличчя. Ми пропонуємо не тільки чоловічі і жіночі оправи, але і окуляри для дітей. Якщо потрібна буде допомога при виборі — допоможемо завжди! Інтернет-оптика «ЛЬВІВ ОПТИКА» — перевірений часом і сотнями клієнтів магазин, який пропонує тільки найкраще, що є на ринку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1