Коли починати носити окуляри дитині

Коли починати носити окуляри дитині

Сьогодні хотілося б поговорити про те, коли дитині потрібні окуляри? Відповідь на це питання хвилює кожного з нас, за умови того, що у вашої дитини діагностовано порушення зору. Багато з батьків вважають, що окуляри можуть нашкодити дитині, і відтягують момент знайомства з ними, до самих пізніх періодів. Коли ж, насправді, доводиться констатувати факт обов’язковості носіння окулярів?

Діти і окуляри, як складаються взаємини?

Коротко перерахуємо ті ознаки, які показують те, що дитині вже необхідні окуляри для зору. Ось лише кілька з них.

Дитина починає часто нервувати, дратуватися без приводу, перестає слухатися батьків

Багато хто вважає, що це проблеми перехідного віку або виховання дитини. Але, насправді, необхідно отримати консультацію офтальмолога. Справа в тому, що дитина з поганим зором починає нервувати через невпевненість в собі і своїх силах. Так що, консультація фахівця потрібна обов’язково.

Дитина мружиться

Класичний випадок, який відразу ж говорить про те, що потрібна консультація лікаря. Очі дитини перестають повноцінно справлятися зі своїми обов’язками, і він мружиться. Як тільки це помітили батьки, відразу ж потрібно перевірити зір.

Інстинктивно наближає голову до екрану або книзі

Коли дитина дивиться телевізор, грає на планшеті, ноутбуці або смартфоні, або читає, він інстинктивно зменшує відстань між очима і поверхнею, з якої отримує інформацію (екраном або книжковим листом).

Неприємні відчуття

Дитина скаржиться на головні болі, різь в очах. Можна спостерігати почервоніння після того, як довго дивиться на екран, або читає.

Якщо батьки помітили будь-якої з ознак, або відразу кілька, то потрібно йти на прийом до офтальмолога. Можливо, що настав той момент, коли дитині потрібні окуляри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1