Коли починати носити окуляри

Коли потрібно носити окуляри

На превеликий жаль, більше 30% жителів нашої країни, в тій чи іншій мірі, страждають від порушень функції зору. І саме тому питання, коли починати носити окуляри? — є одним з найпоширеніших на різних форумах, в обговореннях блогів. Сьогодні постараємося знайти на нього відповідь разом.

В яких випадках зрозуміло, що окуляри потрібні?

Порушення зору бувають не дуже сильними для того, щоб починати носити окуляри (як при далекозорості, так і при короткозорості). Але коли ж стає зрозумілим, що корекція зору (не лікування) невідворотна:

  • людина починає погано бачити, що написано на вивісці або рекламному щиті — потрібно прискіпливіше, щоб сфокусувати зір на написи;
  • якщо настають сутінки, або в приміщенні слабке освітлення, гострота зору відразу ж зменшується;
  • під час читання, виникає відчуття того, що букви почали рухатися або розпливатися;
  • коли довго напружуєш зору, виникають неприємні відчуття (аж до болю) в лобовій частині голови.

Якщо виникає один з перерахованих вище симптомів, то не залишається нічого іншого, як починати носити окуляри для зору (або від короткозорості, або від далекозорості). Головне, що потрібно пам’ятати, що займатися самолікуванням не варто. Необхідно піти до досвідченого офтальмолога, який перевірить зiр, поставить точний діагноз і випише ті окуляри, які максимально допоможуть з корекцією зору. Ще раз нагадаємо, що саме з корекцією, оскільки вилікувати короткозорість або далекозорість (особливо, якщо вона сильна), можна тільки хірургічним шляхом.

Тепер ви, шановні читачі нашого блогу, знаєте, коли починати носити окуляри, і які передумови для цього існують. Замовити і купити хороші та недорогi окуляри для зору у Львові і інших містах України можна, скориставшись послугами нашої інтернет-оптики «Оптика Львів».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1