Коли потрібно носити окуляри постійно

Коли потрібно окуляри носити постійно

Коли потрібно носити окуляри постійно? Це питання цікавить дуже багатьох з тих, хто, через проблеми із зором, змушений користуватися окулярами, з тією чи іншою періодичністю. Адже багато хто з нас соромляться того, що носять окуляри і, по можливості, намагаються носити їх, як можна менше. Коли ж необхідно постійне носіння окулярів? Знайдемо відповідь і на це питання.

Існують захворювання, коли окуляри можна постійно не носити. Наприклад, якщо у людини діагностована міопія без астигматизму, без прагнення до прогресу, окуляри можна надягати тільки тоді, коли це дійсно потрібно (прогулянка, водіння транспортного засобу, збір грибів або рибна ловля і т.д). В інших випадках, коли необхідно виконувати роботи на близькій відстані, носити окуляри завжди, зовсім не обов’язково.

Але є такі ситуації, коли потрібно одягати окуляри. До них відноситься прогресуюча міопія, з астигматизмом, або без нього. Якщо короткозорість або далекозорість постійно зростають, коригувати їх, робити життя більш комфортним, без окулярів просто неможливо. Потрібна допомога досвідчених офтальмологів, які випишуть окуляри (і не одну пару) для постійного носіння. Правда, окуляри потрібно буде міняти, виходячи з результатів відвідування офтальмолога (не рідше 1 разу на рік, необхідно проходити обстеження в окуліста).

Якщо ж говорити про таких ситуаціях, коли діагностується міопія з астигматизмом, тут постійне носіння окулярів не тільки бажано, але й обов’язково. Без цього людині просто не обійтися.

Підіб’ємо підсумок всього того, що сказано вище. Якщо короткозорість не прогресує, не ускладнена додатковими діагнозами, можна більшу частину часу проводити без окулярiв. Якщо ж проблеми із зором прагнуть до того, щоб прогресувати і, при цьому, обтяжені різними додатковими діагнозами, це, як раз, та ситуація, коли потрібно носити окуляри постійно і обов’язково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1