Кому йдуть окуляри «котячі очі»

окуляри «котячі очі»

Окуляри «котячі очі» — прерогатива жінок, які хочуть додати в свій образ нотки, кокетства, лукавства, екзотичності. Сьогодні хотілося б знайти відповідь на питання: окуляри котячі очі, кому йдуть?

Така форма окулярiв була дуже популярною в 60-70 роки минулого століття. Але зараз окуляри «котячі очі» переживають своєрідний ренесанс. І тепер така форма оправи використовується не тільки представницями прекрасної половини людства, а й чоловіками. Тепер відповісти на питання: окуляри котячі очі, кому йдуть?- тільки жінкам, досить складно. Адже зустріти на вулиці чоловіка з лінзами в оправі цієї форми, можна щодня.

Але, все-таки такий аксесуар більше затребуваний у жінок. Якщо спочатку окуляри «котячі очі» асоціювалися з образом секретарки, то після того, як їх полюбила блискуча Мерилін Монро, жінки ніколи більше не відпускали окуляри котячі очі, з радарів модних тенденцій.

Кому ж найбільше підходять окуляри «котячі очі»?

Ще кілька років тому, така оправа більше йшла образу молоденької дівчини, веселою і не надто серйозною. Але в 2018-2019 році, дизайнери звернули підвищену увагу до таких окулярів, «вживили» їх в образ упевненої в собі жінки, незалежно від її віку. Тепер оправу «котячі очі» можна побачити і на студентці, і на діловий бізнес-вумен, і на жінці віку далеко за 40. Головне — підібрати свій гардероб таким чином, щоб окуляри «котячі очі» з ним гармоніювали.

У нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА» завжди можна знайти будь-які оправи для окулярів (чоловічих, дитячих та жіночих). Якщо клієнтові потрібні окуляри «котячі очі», кому йдуть ми, відповімо з легкістю. Оправи, придбані у нас, підійдуть будь-якій людині, як жінці, так і чоловікові. Якщо потрібна допомога при виборі оправи, наші менеджери допоможуть завжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1