Кругла оправа для окулярів

окуляри з діоптріями

Сьогодні круглі окуляри носити дуже модно. І навіть не в тому справа, що «виживший хлопчик» надавав перевагу саме таким. Окуляри круглої форми для дорослого покупця в Україні є поглядом у минуле, коли дуже багато носили такі оправи. Кругла оправа для окулярів — це звернення до післявоєнної моди, до позбавленого надмірностей аскетичному стилю, до часів, коли були в особливій пошані виняткові елегантність та жіночність.

Приклади окулярів з круглою оправою

Подивитися всі варіанти в нашому інтернет-магазині

В ті часи, окуляри круглої форми для зору в металевій або роговій оправі, представляли собою обов’язковий атрибут модниць. Віддаючи цій формі належне, відзначимо, що такі моделі, які пропонує наша інтернет-оптика «ЛЬВІВ-ОПТИКА», вельми легко і витончено виглядають, зайвими деталями не обтяжують. Однак далеко не для всіх підходять окуляри, у яких кругла оправа. Круглі оправи добре виглядають на обличчях квадратної або прямокутної форми. А що стосується кругловидих покупців, які вирішили купити круглу оправу для окулярів за помірною ціною, то їм подібне придбання може зіграти погану службу, так як круглі оправи додатково розширюють широке обличчя власника.

Сьогодні круглі оправи обіграються багатьма дизайнерами в своїх колекціях. Вони змінюють розміри, створюючи то зовсім мініатюрні, то великі окуляри, які закривають половину обличчя. Варіанти з різними відтінками та декорування оправ також викликають інтерес. У каталозі інтернет-оптики «ОПТИКА-ЛЬВІВ» для вас завжди в наявності круглі окуляри будь-яких форм, кольорів, з оправами з металу або ацетату целюлози.

Якщо ви вирішили придбати окуляри з круглою оправою в нашому інтернет-магазині, рекомендуємо перед замовленням проконсультуватися у фахівця-оптика. Ціни в інтернет-оптиці «ОПТИКА-ЛЬВІВ», безсумнівно, порадують вас своєю доступністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1