Окуляри астигматичні

окуляри астигматичні купити

Зовні астигматичні окуляри, які можна замовити і купити в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА», нічим не відрізняються від звичайних окулярів для корекції зору. Але вони, крім того, що покликані вирішувати звичайні завдання лікувальних окулярiв, борються з таким явищем, як астигматизм. Що ж це таке — астигматичні окуляри?

Астигматизм — це хворобливе явище людського зору, коли рогівка або кришталик кілька викривлені, що сприяє створенню розмитого контуру об’єкта, знижує чіткість зору. Астигматичні окуляри (в них встановлюють спеціальні лінзи) прибирають цей прикрий недолік, який присутній (в тій чи іншій мірі) у 99% жителів нашої планети. Просто, якщо астигматизм невеликий, його не видно. В іншому випадку, необхідно замовити окуляри астигматичні.

Принцип дії окулярiв астигматичних

Який же принцип дії окулярiв астигматичних, чим вони відрізняються від тих звичайних окулярів, які використовуються для корекції зору? Все дуже просто:

лінзи в окулярах мають зовсім іншу форму, вони виправляють то викривлення рогівки або кришталика, яке має око людини, за рахунок зворотного викривлення циліндричної лінзи (циліндричної вона називається тому, що, як раз, має викривлення). Виходить, що окуляри астигматичні — це не тільки хороший засіб для корекції зору, а й можливість виправити той дефект, яким людини нагородила природа.

Купити окуляри астигматичні в інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА»

Якщо потрібно купити окуляри астигматичні в Україні, краще зробити це в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВОПТИКА»». Чому саме так:

  • великий вибір якісних астигматичних лінз;
  • доступна ціна, як лінз, так і оправ для окулярів;
  • швидка доставка по Україні.

Якщо знадобилося купити окуляри астигматичні недорого, наша інтернет-оптика «ЛЬВІВ-ОПТИКА»» на сторожі ваших інтересів, шановні клієнти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1