Окуляри, щоб не втомлювалися очі

окуляри щоб не втомлювалися очі від комп'ютера

Сучасні люди, в більшості своїй, проводять досить багато часу з електронними гаджетами в руках, працюють на комп’ютері, спілкуються в соціальних мережах і т.д. Так що окуляри, щоб не втомлювалися очі — не просто бажані, а необхідні.

Проблема полягає в тому, що екрани моніторів комп’ютерів, ноутбуків, планшетів та інших гаджетів, випромінюють синє світло, який дуже негативно впливає на сітківку очей людини, викликаючи її дистрофію. Спеціальні окуляри, які можна купити в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА» не тільки у Львові, Києві, Одесі, а й інших містах України за доступною ціною, з доставкою «Новою Поштою», захищають очі свого власника від впливу синього світла. Вони зводять до мінімуму шкоду від тривалої роботи за комп’ютером. окуляри які оберігають ваші очі від шкідливого випромінювання LED — це дуже важливо!

Деякі даремно вважають, що можна придбати найдешевші окуляри, лінзи яких просто мають жовтуватий відтінок, і все — захист від шкідливого впливу світла забезпечена. Але, на превеликий жаль, це не відповідає дійсності. Такі окуляри, від втоми очей, краще купувати в спеціалізованій оптиці, в якій продавець впевнений в якості своїх товарів, не приховує виробника лінз і оправи, працює з ними не перший рік.

Є можливість придбати такі захисні окуляри які поєднуватимуть в собі не тільки можливість роботи за комп’ютером без проблем, але і можливість використання їх, як для окулярів для близу. Тобто, окуляри для комп’ютера можуть бути окулярами, в яких встановлені лінзи з діоптріями.

До речі, окуляри, призначені для того, щоб очам було легко для роботи за комп’ютером, необов’язково повинні мати лінзи з жовтуватим відтінком. цілком реально встановити лінзи зі спеціальним покриттям, які не матимуть жовтуватий відтінок, але, при цьому, добре захищатимуть від шкідливого синього світла комп’ютера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1