Окуляри blue blocker

У багатьох користувачів комп’ютера сухі, мляві, червонуваті очі, можна з легкістю спостерігати, практично кожен день. Нерідко це супроводжується головними болями, помутнінням зору, болями в спині і шиї. Ці прояви є підсумковим ефектом шкідливого впливового дії синього світла. Його джерелом є діоди підсвічування дисплея. Щоб захистити очі від вкрай шкідливого світла в холодному діапазоні, лікарі радять застосувати особливі окуляри, прекрасно підходять для трудового навантаження з комп’ютером.

Щоб уникнути поганого впливу на очі від екранів будь-якої техніки, розробили ряд лінз для окулярів. Дуже популярні окуляри — це окуляри з лінзами Blue Cut. Купити окуляри blue blocker можна в Україні на сайті нашої інтернет-оптики «ЛЬВІВ-ОПТИКА». Окуляри блокують випромінювання, яке виходить від будь-якого сучасного (або застарілого) екрана дисплея і значно скорочують його шкідливе для очей людини мерехтіння. Покриття антивідблиску Blue Cut гарантує комфортабельну роботу на комп’ютері, підвищуючи контрастність і чіткість зображення. На лінзи Blue Blocker комп’ютерних окулярiв наноситься захисне покриття від електромагнітного випромінювання. Також є особливий шар, який відштовхує вологу і інші засмічення, він відповідає за захист лінзи. Стійкість до подряпин гарантує додаткове антивандальне покриття.
Лінзи Nano Blue може блокувати світло в діапазоні довжини хвиль близько 420 нм.

Окуляри BlueBlocker особливо рекомендуються для малюків і дітей підліткового віку. В юному віці орган зору ще не зовсім склався, через це він дуже чутливий до негативного впливу блакитного світла. Люди, які проводять більше 4 годин на день за дисплеями комп’ютерів, обов’язково повинні знаходиться в комп’ютерних окулярах. Інтернет-оптика «ЛЬВІВ» пропонує величезний асортимент лінз з покриттям Blue Blocker uv 420.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1