Окуляри для круглого обличчя

Ви ніколи не замислювалися, що об’єднує Мілою Куніс і Адель? Безсумнівно — це артистизм, талант і округла форма обличчя, в поєднанні з підборіддям і вилицями, надає ідеальну круглу форму. Часто власниці таких рис обличчя задаються цілком логічним питанням, а чи можна підібрати окуляри для круглого обличчя? Ми, в особі інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА», зібрали цікаву інформацію з даного питання.

Округла форма обличчя — це один з найпоширеніших типів зовнішності. Стилісти, думкам яких можна без сумніву довіряти, сходяться на думці, що до даного типу лиця підходять два типи аксесуарів:

  • не вдаватися до використання дуже химерних аксесуарів (стрази, блискітки, золотинки), що звертають на себе додаткову увагу. В окремих випадках — це абсолютно зайве;
  • наголошувати, на те, що може візуально витягнути лице, це не завжди можуть бути окуляри, але і окремі штрихи в макіяжі.

Якщо потрібно купити окуляри для круглого обличчя, до даного питання потрібно підходити суто індивідуально, враховуючи всі особливості, головне не підбирати під них оправи аналогічної форми.

Які ж окуляри найбільш підходять для круглого обличчя?

Якщо вирішили купити окуляри для себе або ж в подарунок, постарайтеся придивитися до моделей з широкими оправами, які будуть візуально надавати обличчю овальну форму. Краще, якщо верхня кромка брів буде в один рівень з оправою, бажано виготовленої з пластику коричневих і жовтих відтінків.

Непогано виглядатимуть окуляри класичних варіантів, виготовлені з сріблястого металу з лінзами більш світлих відтінків. Такі моделі зможуть підкреслити зовнішність блондинок і шатенок.

Окуляри «котячі очі»

Підбираючи окуляри для круглого лиця, багато зупиняються на виборі окулярів у формі «котячі очі». Така форма більше акцентує увагу на самій оправі, окремих елементах виконання, ніж на самих рисах обличчя. Тим самим, в образ вносяться риси загадковості і екстравагантності. Поряд з «котиками», можу так само непогано підійти окуляри з оправами «метеликами». У каталозі нашої інтернет-оптики «ЛЬВІВОПТИКА» є широкий вибір моделей з різними відтінками від кричущих до помірних. Завдяки багатству стилів, відтінків і матеріалів вибір окулярiв стане для вас цікавим заняттям. Безліч моделей не залишить вас байдужим і вразить вашу уяву, можливо навіть до душі окуляри з оправою Nikitana NI-2961

Окуляри з квадратною або прямокутною формою оправи

Якщо ж ви прихильник консервативних переваг, можна підібрати окуляри зі строгими геометричними пропорціями. У нас на сайті представлено безліч моделей з квадратними та прямокутними оправами. на відміну від незграбних форм вони будуть виглядати досить легко і невимушено. Можливо, вам сподобаються окуляри в оправі DACCHI D37098

Асиметричні окуляри

Даний варіант підходить для тих випадків, коли просто необхідно підкреслити певний стиль, скажімо діловий. Наприклад, окуляри з оправами в формі трапеції ідеально підкреслять форму скронь, відвернуть увагу від округлості щік і додадуть більше овальні риси обличчя.

Яких окулярів варто уникати при круглій формі обличчя?

Якщо знову ж прислухатися до поради стилістів, то вони одностайні в даному питанні в своїх думках. Однозначно не підійдуть:

  • більшість круглих моделей, наприклад, у формі краплі, які додатково будуть підкреслювати округлість обличчя;
  • вузького плану, або надто масивні, що створюють протиріччя з виглядом їхнього власника;
  • всі аксесуари з агресивними елементами, які будуть вносити в образ грубі нотки;
  • великі дужки і широкі містки в оправах, які візуально будуть скорочувати ніс, і позбавляти образ легкості;
  • оправи з надто яскравими і кричущими відтінками, але і занадто похмурі не підходять теж. На тлі їх обличчя буде виглядати не так гармонійно.

Не варто використовувати велику кількість блискіток, страз особливо в сонячні день.

Як вибрати окуляри для круглого лиця?

  • зупиніть свою увагу на класичних варіантах, що ідеально підходять будь-який статтi;
  • намагайтеся підбирати оправи з нейтральними тонами і невисокими лінзами;
  • з матеріалів зверніть увагу на моделі, виготовлені з пластику без зайвого декорування або повітряним металевим оправам стриманих тонів

Хотілося б загострити вашу увагу на такому моментi. Окулярами «котячі очі» можна легко підкреслити образ для легких прогулянок і урочистих заходів, з ними ваш образ стане більш грайливим і кокетливим. Якщо ж це ділова зустріч, прекрасно будуть дивитися окуляри в прямокутних і трапецієподібних оправах, що додасть вашому образу більше строгості і офіційності. Такі, і багато інших моделей, ви завжди можете купити в Україні, ознайомившись з асортиментом на нашому сайті, який постійно поповнюється.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1