Окуляри з подвійним склом для зору

Ось і настав той вік, коли вам більше 30-40 років, починаються симптоми пресбіопії, здається, що руки стали короткі і як же тримати тоді журнал, якщо чітко нічого неможливо прочитати? Хвороби, пов’язані зі зниженням гостроти зору, спочатку заважають бачити тільки на один діапазон відстаней: на близькі або на далекі дистанції. Але з часом втрачається здатність чітко розрізняти предмети. Швидше за все, ви вже носите окуляри, просто треба підібрати окуляри з подвійними скельцями для зору, щоб чітко бачити на відстані: поблизу або вдалину. З роками зір погіршується, і без таких окулярів не обійтися.

Де ж придбати такі окуляри?

Купити окуляри з подвійними скельцями для зору можна в нашій компанії — інтернет-оптика «МЕДОПТИКА». Деякі вибирають звичайні лінзи, але переваги від таких окулярів очевидні:

  • за формою окуляри схожі зі звичайними, але відмінність все таки є. Біфокальні окуляри мають дві різні лінзи, з’єднані в одному склі. Кожна лінза має свою силу заломлення що надходить в неї світла. Співвідношення розмірів лінз залежить від того, наскільки часто вона задіюється. Так, якщо ви маєте намір використовувати окуляри для читання частіше, ніж для розгляду далеких об’єктів, то нижня лінза повинна становити половину всієї поверхні;
  • вам не потрібні тепер 2 пари окулярів, адже окуляри з подвійними скельцями мають різні лінзи, вони мають різну силу заломлення що надходить в неї світла
  • деякі дослідження припускають, що біфокальні окуляри можуть запобігти короткозорість у дітей, так як зменшують фокусування при роботі поблизу.

Біфокальні окуляри — це найоптимальніший варіант для тих, кому доводиться міняти напрям погляду, то вперед, то вдалину. Купити недорого окуляри з подвійним склом для зору можна в Україні (Львів, Дніпро, Ужгород, Київ — різниці немає).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1