Окуляри на жилці плюси і мінуси

напівобідкові окуляри

Напівобідкові оправи на волосіні  — це оправи, в яких одна частина оправи замінена прозорою ліскою. Лінза в такій оправі кріпиться непомітною жилкою. Найчастіше такі оправи виготовлені з металу, рідше з пластика.

Переваги напівобідкових оправ

Основним плюсом напівобідкових окулярів є привабливий зовнішній вигляд і не велика вага оправи. Ця оправа вважається дуже комфортною, вона майже не відчувається на обличчі. Оскільки оправа неважка вона не буде доставляти дискомфорт і не буде тиснути на обличчя. Незважаючи на легку вагу оправи, якість анітрохи не страждає.

Така оправа підійде практично всім. Оскільки нижня частина оправи не обрамлена, вона не закриває обличчя і геометричні лінії не «перекреслюють» ваше лице. Таким чином напівобідкові окуляри будуть тільки підкреслювати всі ваші достоїнства, не приховуючи їх.

Завдяки відсутності однієї з рамок поліпшується периферичний огляд. Людина краще бачить, тому, що нічого не заважає боковому зору.

Надійне кріплення лінз. Одна частина оправи кріпитися міцною ліскою, а друга в обрамлення оправи.

У цю оправу можна встановити і плюсові і мінусові лінзи.

Великий асортимент оправ. Такі окуляри можуть бути різних форм: прямокутні, квадратні, овальні, круглі і інші.

Єдиним мінусом є те, що в напівобідкову оправу неможливо встановити скляну лінзу, тільки полімерну.

Кому підійдуть напівобідкові оправи?

Величезною перевагою напівобідкових оправ є ще й те, що вона підходить майже всім формам обличчя. Оправа буде ідеально виглядати на круглому, трикутному (серцеподібну), трапецієподібному, вузькому і широкому обличчі.

Рекомендації по догляду за напівобідковою оправою

Якщо у вас напівобідкові окуляри дотримуйтеся декількох простих рекомендацій, щоб якомога довше окуляри виглядали як нові.

  • Не кладіть окуляри склом вниз, щоб не подряпати лінзи.
  • Кладіть окуляри на обрамлення оправи.
  • Уникайте контакту лінз з різними предметами, щоб не було відколів на лінзі.
  • Час від часу чистіть ліску, або замініть її на нову. Під край ліски  може потрапити дрібний бруд, який слід вичищати.

Якщо ви збираєтеся придбати напівобідкову оправу, вибирайте ту в якій верхня частина оправи буде повторювати лінію ваших брів. Враховуйте всі особливості вашого обличчя і ви підберете для себе ідеальні окуляри в Львів оптиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1