Прогресивні окуляри, переваги та недоліки

прогресивні окуляри плюси і мінуси носіння

У наші дні, коли багато жителів України, як і Європи в цілому, мають проблеми із зором, дуже важливо знати відповіді на деякі питання. Наприклад, що таке прогресивні окуляри, і для чого вони можуть використовуватися? Сьогодні ми відповімо на це питання, висвітлимо його, як можна більш детально.

Отже, що ж таке прогресивні окуляри, і чим вони зручні для людини?

Якщо відзначаються деякі проблеми із зором, то в обов’язковому порядку, будуть виписані дві пари окулярів:

  • для читання — використовуються, як окуляри для близької відстані;
  • очки постійного носіння — використовуються в повсякденному житті.

Але є можливість заощадити — замовити прогресивні окуляри, які поєднують в собі, і окуляри для постійного носіння, і окуляри для читання.

Прогресивні окуляри — це мультифокальні окуляри, в яких лінзи не мають чіткого горизонтального розподілу, з чітко видною лінією. У прогресивних окулярах не помітний перехід верхньої частині лінзи, яка відповідає за зір на далеку відстань, в нижню — відповідальну за читання текстів і дрібну роботу на близький відстані.

Це дуже зручні окуляри, які дозволяють заощадити гроші і спростити життя. Тим більше, якщо купувати лінзи для прогресивних окулярiв і оправи для них, в нашій інтернет-оптиці «Львів оптика».

Чому ж прогресивні окуляри краще, ніж традиційні біфокальні? Справа в тому, що при різкому переході з тієї частини лінзи, яка відповідає за зір вдалину, на ту, яка використовується для читання, очам людини не дуже комфортно. Якщо ж використовуються прогресивні окуляри, такий перехід відбувається комфортно і непомітно.

Тепер ви, шановні читачі нашого блогу, знаєте, що таке прогресивні окуляри, і в чому їх перевага перед звичайними біфокальними окулярами, до яких ми вже давно звикли і використовуємо для корекції зору.

One thought on “Прогресивні окуляри, переваги та недоліки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1