Що буде, якщо не носити окуляри при поганому зорі

не носити окуляри при поганому зорі

З огляду на то, що існує міф про те, що окуляри псують зір, дуже багато хто з наших співвітчизників, навіть якщо у них діагностовано короткозорість або далекозорість, не поспішають скористатися окулярами, ігнорують поради офтальмолога, постійно їх носити. Що буде, якщо не носити окуляри при поганому зорі? Давайте розбиратися разом.

На жаль, але сучасне суспільство, навіть при всій його цивілізації, нехтує постійним носінням окулярів, коли це необхідно. Звичайно, існують такі випадки, коли пацієнтові просто виписали окуляри для читання, і сам офтальмолог говорить про те, що користуватися ними потрібно тільки тоді, коли необхідно робити дрібні роботи. Але якщо лікар наполягає на постійному носінні окулярів, його вимоги необхідно виконувати.

Якщо не носити окуляри при поганому зорі, які проблеми можливі?

Отже, ви не хочете носити постійно окуляри, якщо у вас поганий зір? Проблема полягає в тому, що м’язи органів зору постійно намагатимуться компенсуватися ті недоліки рефракції (фокусування зображення на сітківці), які існують, якщо не одягати окуляри при поганому зорі. Підсумок — очні м’язи постійно напружуються, практично не відпочивають. Деякий час така напруга допомагає, але настає момент, коли м’язи перестають справлятися з цим завданням, їх ресурс вичерпаний. Зір стрімко починає погіршуватися.

Головне, що потрібно запам’ятати — це те, що очі не повинні перенапружуватися, їм потрібно давати відпочинок. Спати потрібно не менше, ніж 8 годин на добу. А якщо офтальмолог виписав окуляри для зору, то носити їх потрібно в обов’язковому порядку. Якщо не носити окуляри при поганому зорі, то вiн буде ставати ще гірше. Так що ті, хто вважає, що носіння окулярів навпаки сприяє погіршенню зору, помиляються повністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1