Що буде якщо носити окуляри з неправильною центровкою

неправильна центровка

Що буде якщо носити окуляри з неправильною центровкой? Нічого хорошого для зору така помилка не віщує. Які ж будуть проблеми, постараємося розповісти зараз, більш докладно.

Відразу слід сказати, що зір від цього гірше не стане, але носити такі окуляри для зору довго, людина просто не зможе. Саме тому, замовити окуляри краще після того, як людина побуває на консультації у досвідченого офтальмолога і оптометриста. Зір — вкрай важлива частина нашого життя, і необхідно ставитися до нього дуже дбайливо. Так що, замовити окуляри просто так, ні з ким не порадившись — рішення неправильне.

Але, все-таки, що буде, якщо носити окуляри з невірною центровкой? У такої людини картинка буде формуватися нечітко, буде дещо розмитою. Крім цього, неправильна міжцентрова відстань буде викликати підвищену стомлюваність очей, за рахунок більш сильного напруження очних м’язів. Підсумок — біль і сильні різі в очах, дискомфорт, неможливість носити окуляри тривалий час.

Та сила, з якою буде відчуватися дискомфорт, багато в чому залежить від індивідуальних особливостей людини, того, як його очі зможуть адаптуватися до проблеми. Так само важливу роль відіграє ще й те, наскільки сильні лінзи встановлені в окулярах для зору — чим сильніше лінза, тим більше неприємні відчуття будуть відчувати очі людини.

Деякі люди з часом звикають до того, що носять окуляри з неправильною центровкою. Якщо людина носить такі окуляри тривалий час, його зір звикає до цього дискомфорту, і перестає його відчувати.

Коли при черговому відвідуванні офтальмолога і оптометриста вдається правильно виміряти відстань між очима і зробити правильні окуляри, у таких пацієнтів знову починаються проблеми (біль і різь в очах), їм знову доводиться звикати до нових реалій свого відображення світу.

Так, що буде, якщо носити окуляри з неправильною PD, ми розповіли. Сподіваємося, що стаття була корисною для вас, шановні читачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1