Що таке астигматичні окуляри?

Що таке астигматичні окуляри

Багато з наших клієнтів, які страждають на короткозорість, запитують, що таке астигматичні окуляри, для чого вони використовуються? Як видно з назви, астигматичні окуляри — це діоптрійної окуляри, які використовуються для корекції зору при астигматизмі. Саме корекції, тому, що позбутися від цієї аномалії можна тільки в тому випадку, якщо погодитися на хірургічне втручання.

На відміну від звичайних окулярiв для зору, в яких встановлюються прості лінзи, якщо мова йде про астигматичнi окуляри, необхідно встановлювати «складні» — астигматичні лінзи, купити які можна недорого в нашій інтернет-оптиці «Львів оптика».

Чим відрізняються ті лінзи, які встановлюють в окуляри для астігматикiв, від лінз, використовуваних в звичайних окулярах для зору? Справа в тому, що такі лінзи мають циліндричну форму, що дозволяє нівелювати викривлення рогівки або кришталика ока людини. Досвідчений лікар офтальмолог виписує окуляри для корекції астигматизму, на підставі огляду пацієнта. Окуляри виготовляються за рецептом, не відходячи від нього ні на крок. Справа в тому, що, якщо установка звичайних лінз може допускати невелику неточність — це не критично, то при установці в окуляри лінз з циліндром, відхилення не допускається ні на міліметр.

Астигматизм може йти в поєднанні, або з короткозорістю, або з далекозорістю. Це аномалія, з якої можна і потрібно боротися.

Що таке окуляри для астигматизму, послуги нашої інтернет-оптики

Наші фахівці прекрасно знають, що таке астигматичного окуляри, які можна недорого замовити і купити в нашій інтернет-оптиці «Львів оптика». Ми пропонуємо тільки якісні лінзи та оправи, робимо окуляри від астигматизму чітко по тому рецепту, який був виписаний лікарем-офтальмологом. Знадобилося купити астигматичні очки у Львові, Ужгороді, Івано-Франківську та інших містах України — звертайтеся до нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1