Що таке прогресивні окуляри?

Що таке прогресивні окуляри

Одним з найбільш дієвих способів корекції зору в наші дні, є прогресивні окуляри, які можна все частіше побачити на наших співвітчизників. Що таке прогресивні окуляри, і чим вони корисні своєму власникові?

Унікальність даного методу корекції зору полягає в тому, що одні окуляри можуть замінити відразу кілька. Справа в тому, що верхня частина лінзи призначена для огляду далеко, нижня — для читання і дрібної роботи на невеликих відстанях. Посередині лінзи знаходиться, так званий, «коридор прогресії» — він забезпечує людині хороший зір на середню відстань (як видно з назви даного «коридору»).

Що таке прогресивні окуляри? Це можливість не тільки заощадити на покупці декількох пар окулярів, але і виглядати естетично, сучасно. Попередник прогресивних окулярiв — біфокальні окуляри, не міг забезпечити таку ступінь зручності своєму власникові. Проблема полягала в тому, що відбувався різкий перехід зору з далекої на близьку відстань. Було потрібно якийсь час, щоб сфокусувати зір, що було вкрай незручно.

Прогресивні або мультифокальні окуляри, купити які можна в нашій інтернет-оптиці за доступною ціною (працюємо не тільки в Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, а й по Україні в цілому), забезпечують комфортне зір на будь-яку відстань.

Так що, окуляри з прогресією — нове слово в корекції зору, яке дозволяє відчувати себе комфортно, в практично будь-якій ситуації. Тим більше, якщо купити якісні прогресивні лінзи, які можна вставити в гарну оправу, підібрану в нашій інтернет-оптиці «ОПТИКА ЛЬВІВ».

Тепер ви, шановні читачі, знаєте, що таке окуляри з прогресивними лінзами, і в чому їх перевага, порівняно з окулярами з біфокальними лінзами, які були дуже популярні в минулі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1