Що значить окуляри з діоптріями?

скільки діоптрій

На відміну від простих сонцезахисних або комп’ютерних окулярiв, які використовуються людьми, що мають хороший зір, існують і спеціальні окуляри для людей, які страждають на короткозорість або далекозорість — окуляри з діоптріями. Що значить окуляри з діоптріями? Розберемося з цим разом.

Окуляри з діоптріями — це окуляри, які використовуються для коригування зору людини. Короткозорість — це дефект, при якому пучок світла не сходиться на певній точці сітківки, а робить це перед нею. Окуляри з діоптріями коректують проектоване зображення таким чином, щоб воно збігалося на сітківці ока. Таким чином, зображення стає чітким, а не розпливчастим. Якщо для того, щоб придбати звичайні комп’ютерні або сонцезахисні окуляри, немає необхідності відвідувати офтальмолога, і досить того, що просто вибрати ті окуляри, які добре «сидять» на обличчі, то для того, щоб замовити і купити окуляри з діоптріями, потрібен візит до профільного фахівця-офтальмолога. Саме він, на підставі перевірки зору пацієнта, інших обов’язкових аналізів, випише саме ті окуляри, які підійдуть людині максимально добре, здійснять корекцію його зору.

Проста відповідь на питання, що таке окуляри з позитивними або мінусовими діоптріями? — це те, що це окуляри для поліпшення зору, окуляри, які повинен носити той чоловік, у якого діагностовано короткозорість, далекозорість або пресбіопія. У тих випадках, коли є ще й астигматизм, лінзи повинні бути не тільки з діоптріями, а й мати ще циліндричну форму.

У нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА» прекрасно знають, що це означає — окуляри для зору. Ми допоможемо підібрати такі окуляри з діоптріями, які зможуть повернути людині радість чіткого, а не розпливчастого зору. Окуляри з діоптріями — це окуляри, які дозволяють добре бачити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1