Що означає мультифокальні окуляри?

мультифокальні окуляри

Дослідження в галузі офтальмології на місці не стоять, і на зміну біфокальним окулярам, до яких ми вже все давно звикли, прийшли окуляри мультифокальні (прогресивні). Сьогодні хотілося б вам розповісти, шановні читачі нашого блогу, що означає мультифокальні окуляри. Ця тема, поза всяким сумнівом, буде цікавою для багатьох з нас.

На відміну від біфокальних окулярiв, які забезпечують людині зір тільки вдалину і на близьку відстань (перехід досить різкий), мультифокальні окуляри більш зручні у використанні, оскільки забезпечують людині хороший зір в трьох площинах: на далеку відстань, на близьку відстань та середню відстань. При цьому, різкого переходу з дальньої відстані на близьку, як в біфокальних окулярах, не існує. Це робиться досить легко і просто. Перехід здійснюється, завдяки відсутності чіткої межі, досить легко і непомітно.

Показання до носіння мультифокальних окулярiв

Які показання до носіння мультифокальних окулярiв існують? При яких захворюваннях органів зору їх носять:

  • міопія;
  • гіперміопія;
  • астигматизм.

У будь-якому випадку, носіння мультифокальних окулярiв допоможе при будь-який з вищезазначених проблем із зором.

Чим хороші мультифокальні окуляри?

Чим же кращі мультифокальні окуляри? Вони не тільки дозволяють коригувати зір дуже добре (якщо випише хороший офтальмолог), але і допомагають людині заощадити. Адже йому не потрібно купувати дві пари окулярів (для близу і для далини), а досить лише мультифокальних окулярiв.

Але є і деякі недоліки, які не можна обійти стороною. Мультифокальні окуляри не підходять для тривалої поїздки і для людини, який займається копіткою роботою. Наприклад, годинникар або ювелір, постійно змушені піднімати і опускати очі, що викличе у них втому, якщо робити це в окулярах, описуваного нами типу. Тепер ви знаєте, що означає мультифокальні окуляри, їх переваги і недоліки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1