Що роблять окуляри?

Що роблять окуляри для зору

На превеликий жаль, багато хто з наших співвітчизників страждають від короткозорості або далекозорості. Вилікувати повністю ці захворювання можна тільки хірургічним способом, та й, тільки тоді, коли людина досягне повноліття. Але коригувати короткозорість або далекозорість можна за допомогою окулярів. Що роблять окуляри з діоптріями? Давайте відповімо на це питання разом.

Діоптрія — це одиниця виміру, за допомогою якої визначається оптична сила лінз. Саме завдяки різнiй кількості діоптрій в лінзі, можна коригувати зір людини, його короткозорість або далекозорість.

В нашій онлайн-оптиці «ЛЬВІВ-ОПТИКА» можна завжди купити окуляри з діоптріями, з доставкою у Львові, Києві, Харкові та інших містах України.

Які лінзи використовують для далекозорих та короткозорих людей?

Як вже говорили, діоптрії — оптична сила лінзи. Сила лінз, яка дозволяє збирати промені світла, вважається позитивною, а та, яка їх навпаки розсіює — негативною. Якщо у людини короткозорість, йому потрібні такі лінзи, які будуть розсіювати промені світла, якщо ж він страждає далекозорістю, то навпаки — потрібні лінзи, що збирають пучки світла в єдине ціле.

Діоптрія (оптична сила лінзи, встановлена в окулярах) допомагає заповнити недостатню здатність людського ока до акомодації.

Так що ж все-таки це значить — окуляри з діоптріями?

Окуляри з діоптріями — це такі окуляри, в які вставлені лінзи, що володіють достатньою оптичної силою для того, щоб коригувати зір людини до достатнього рівня комфорту. Призначити окуляри з діоптріями повинен досвідчений лікар офтальмолог. Спроба підібрати собі такі окуляри самому, може привести до різкого погіршення зору у людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1