Що робити якщо окуляри натирають перенісся

Що робити якщо окуляри натирають перенісся

Дуже багато з наших співвітчизників носять окуляри. При цьому, у багатьох з них може виникнути питання, що робити, якщо окуляри натирають перенісся? У нашій сьогоднішній статті блогу інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА» ми розповімо, як правильно вчинити в цій ситуації.

Окуляри з’їжджають на ніс

Сам по собі термін «натирають перенісся» не можна назвати повністю правильним. Справа в тому, що почервоніння і неприємні відчуття на шкірі перенісся, можуть виникати з кількох причин. Ось тільки основні з них:

  • оправа підібрана неправильно;
  • чутливість шкіри до того матеріалу, з якого зроблена оправа окулярів;
  • оправа деформувалася через те, що окуляри зберігали і носили неправильно. Наслідок — механічні пошкодження оправи.

Як же бути в разі виникнення таких проблем? Давайте розглянемо ситуацію більш детально.

Оправа підібрана неправильно

Варіант, при якому окуляри підібрані неправильно, вважається одним з найпростіших. Все, що потрібно, це піти в оптику і підібрати нові окуляри за рецептом, який був отриманий від лікаря-офтальмолога. Таким чином, вдасться вирішити проблему на корені, виписавши нові окуляри. Можна так само підігнати накладки (пластмаса або силікон), які допомагають окулярам триматися на переніссі. Якщо ж окуляри дуже подобаються, тоді можна купити ще одну пару, і варіювати, щоб ті місця на переніссі, які натирає оправа, могли відпочивати.

Деформована оправа

Вихід один — її міняти. Інших варіантів, в даному випадку, просто не існує. Таку оправу більше носити не можна.

Чутливість шкіри до матеріалу оправи

Тут можливі два варіанти. Кожен з них має право на життя. Перший — це купити оправу, яка зроблена з такого матеріалу, який не подразнює шкіру обличчя. А другий — поставити накладки з іншого силікону або пластмаси.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо окуляри натирають перенісся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1