Що таке біфокальні окуляри, яке їх призначення?

Біфокальні окуляри БСС

Виходячи з результатів досліджень, які проводилися провідними агентствами в 2019 році, більше 15% жителів Європи, мають будь-які проблеми із зором, в тій чи іншій мірі. У цій статті розглянемо таке питання, як: що таке біфокальні окуляри, яке їх призначення?

Якщо у вас діагностована короткозорість, офтальмолог випише вам дві пари окулярів — одна для далини, інша для читання. Але є можливість обійтися і однією парою в тому випадку, якщо йдеться про біфокальнi лінзи, купити які недорого, можна в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ-ОПТИКА». Простіше кажучи, біфокальні окуляри — це такі окуляри, в яких верхня частина лінзи відповідає за зір вдалину, а нижня — прекрасно підходить для читання. Таким чином, завжди можна заощадити, купивши одні окуляри, замість двох пар.

Існують два види біфокальних окулярів:

  • лінійні — це біфокальні окуляри старого типу, в яких чітко видно горизонтальна лінія, що розділяє лінзу на верхню і нижню частину;
  • прогресивні — мультифокальні окуляри, в яких частина лінзи, що відповідає за зір вдалину, плавно переходить в ту, яка відповідає за зір на близьку відстань.

Прогресивні окуляри набагато зручніші, оскільки око людини не перебуває у стресовому стані, коли відбувається перехід з погляду з далекої відстанi на ближню.

Якщо людина ніколи в своєму житті не носила біфокальні окуляри, краще починати з прогресивних окулярів. Вони діють більш м’яко, і шоку для зору не буде.

Як і у випадку зі звичайними окулярами, якщо йдеться про біфокальнi лінзи, зір в таких окулярах має бути досить чітким. Якщо все видно мутно, на межі переходу є деяка хвилястість зображення, значить, окуляри були обрані неправильно. Так само потрібно пам’ятати, що лінзи мають бути чітко відцентрованi, а окуляри не повинні сповзати з носа.

Тепер ви знаєте, що таке біфокальні окуляри, яке їх призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1