Що таке дегрессія в окулярах

окуляри з дегрессією

Що таке дегрессія в окулярах — навіщо і кому потрібні лінзи з дегрессією.

Що таке дегрессія?

Дегрессія — це процес, коли щось поступово зменшується. У випадку з окулярами — поступово зменшується оптична сила лінзи для корекції зору. Це відноситься тільки до позитивних лінз. Дегрессія розроблена виключно для плюсових окулярів.

Дегресивна лінза створена таким чином, що якої б оптичної сили не була лінза в нижній області, вона поступово зменшується до верхньої області лінзи на певну величину.

Дегресивна величина може бути від +0.75 дптр до +2.00 дптр.

Дегрессія ні в якому разі не вибирається в довільному порядку. Вона завжди повинна відповідати і бути однаковою для всіх брендів лінз. Кожен виробник визначає дегрессію.

Якщо лікар оприділив, що вам необхідні офісні лінзи з наявністю дегрессіі, він видасть вам рецепт такий самий як на окуляри призначені для близі. Лікар підбирає відповідні лінзи для близі з огляду на відстань між зіницями. Він вибирає підходящий для вас бренд лінз і робить розмітку окулярів.

У дегресивної лінзи глибина чіткого зору є обернено пропорційною аддідаціі. З цієї причини, лікар виписуючи рецепт повинен виміряти силу лінз на середніх відстанях. Ця відстань у всіх різна, тому ці індивідуальні дані повинні обов’язково враховуватися.

Кому підходять окуляри з дегрессією?

  • Дегрессія в лінзах потрібна тим у кого наявність пресбіопії. Це люди, які страждають від вікової далекозорості. Щоб добре бачити об’єкти розташовані поблизу їм необхідні окуляри.
  • Вона підходить людям, професія яких зобов’язує їх бачити зблизька і на середніх відстанях: працівникам офісу, програмістам, лікарям, візажистам і т.д.
  • Молодим людям у яких слабка акомодація ока. А їхня робота призводить до сильного перенапруження очей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1