Що таке офісні окуляри?

Що таке офісні окуляри

У нашій статті сьогодні ми разом знайдемо відповідь на питання, що таке офісні окуляри? Чому вони називаються саме так. Нагадаємо, що будь-які оправи та лінзи для них, можна замовити в нашій інтернет-оптиці «Львів оптика». Ми гарантуємо якість своїх товарів.

Отже, що ж таке офісні окуляри, і чому їх називають саме так? Відповімо на це питання, як можна більш детально.

Багато хто з нас проводять багато часу, працюючи в офісі. Це вкрай згубно впливає на стан зору. Саме тому і були придумані спеціальні офісні окуляри з лінзами, які нівелюють той негативний ефект, який виникає від довгої роботи при штучному освітленні за монітором сучасного комп’ютера. Лінзи для офісних окулярiв відрізняються від звичайних прогресивних лінз тим, що в них більший упор робиться на поліпшення зору на середніх і близьких дистанціях. Це робиться на шкоду чіткості зору вдалину, але в умовах сучасного офісу, роботи в ньому, чіткий зір на далекі відстані не потрібен.

Крім того, в окулярах для роботи в офісі, встановлюється фільтр синього світла, який відсікає шкідливе випромінювання, що виходить від монітора офісного комп’ютера або ноутбука. Тобто, офісні окуляри — це оправи з лінзами, які призначені для найбільш комфортної роботи в офісі. Вони допомагають:

  • уникнути впливу шкідливого для зору синього світла від монітора гаджета;
  • поліпшити гостроту зору офісного співробітника на близьку і середню відстань;
  • зробити акомодацію очних м’язів менш напруженою.

Замовити хороші офісні окуляри з доставкою у Львові, Києві, Ужгороді, інших містах України, можна в нашій інтернет-оптиці «Львів оптика». Ми гарантуємо, що наші офісні окуляри допоможуть, навіть тому працівнику, який проводить в офісі масу часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1