Що таке розвантажувальні окуляри

розвантажувальні окуляри

Що таке розвантажувальні окуляри — це окуляри для захисту, здоров’я і комфорту ваших очей.

Нижня частина лінзи призначена для того, щоб дивитися на предмети поблизу: читати, працювати з гаджетами. Верхня частинабільша і вона не має оптичної сили.

Розвантажувальні окуляри необхідні людям від двадцяти до тридцяти п’яти років. Також вони потрібні вам, якщо у вас ніколи не було проблем із зором, але ваші очі сильно втомлюються від роботи за комп’ютером, або від читання. Це помічник для тих, хто працює в офісі.

Спеціальна розвантажувальна лінза знімає напругу з очей. Завдяки цьому ви не будете відчувати дискомфорт в очах і збережете їх здоров’я і хороший зір якомога довше.

Давайте розбиратися, що ж таке розвантажувальні окуляри, кому вони потрібні і як їх використовувати.

Для чого потрібні розвантажувальні окуляри?

  • Розвантажувальна лінза сконструйована таким чином, що вона дозволяє більш комфортно і довше працювати за екраном вашого пристрою.
  • Окуляри можна використовувати для зору на різних дистанціях. У них немає периферичної зони розмитого бачення, тому зорове поле буде широким і чітким.
  • Нижня область лінзи має оптичну силу, вона з плюсовою добавкою. Завдяки цьому людина добре бачить предмети, які знаходяться біля неї.
  • Розвантажувальна лінза підвищує чіткість зору під час роботи за монітором.
  • Великим плюсом лінзи є те, що вона не викликає дискомфорт, коли людина переводить погляд від об’єкта поблизу на дальній об’єкт.
  • Також плюсом є їх зовнішній вигляд. Вони виглядають дуже красиво, оскільки вони тоненькі і малопомітні.

Кому потрібні окуляри з розвантажувальними лінзами?

Окуляри з розвантажувальними лінзами — необхідність майже для кожного. Адже більшість з нас дуже багато часу проводить за екраном комп’ютера, планшета, телевізора, або смартфона. Якщо людина проводить більше трьох годин за комп’ютером їй необхідні такі окуляри.

Якщо у людини з’являються не приємні відчуття в очах, коли вона дивиться в екран свого пристрою, такі як: почервоніння очей, свербіж, печіння, сльозотеча, сухість і біль. Це все симптоми комп’ютерного зорового синдрому.

З появою хоча б одного з перерахованих вище симптомів варто задуматися про придбання розвантажувальних окулярів.

Якщо людині необхідна ще одна пара окулярів для близі, лікар призначає окуляри з розвантажувальними лінзами.

Пам’ятайте, що очі — один з найважливіших органів людини. Слідкуйте за здоров’ям ваших очей і захищайте їх за допомогою розвантажувальних окулярів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1