Що таке варіфокальнi окуляри

варіфокальнi окуляри

У сучасній офтальмологічної практиці існує кілька видів окулярiв для корекції зору? Один з таких видів, поряд з монофокальними і біфокальними окулярами, є варіфокальнi окуляри. У нашій сьогоднішній статті блогу інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА» хотілося б відповісти на питання, що таке варіфокальнi окуляри, в чому їхня відмінність від окулярів моно та біфокальних? Відразу зауважимо, що в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА» завжди можна купити не тільки варіфокальние окуляри, але і всі інші види окулярiв для людей, які страждають від проблем із зором.

Що ж це таке — варіфокальнi окуляри?

Варіфокальнi окуляри — це інша назва (правильніша), якi носять прогресивні окуляри — один з найбільш поширених варіантів окулярiв для корекції зору. У чому ж відмінність прогресивних окулярiв від тих, які ми звикли носити? Варіфокальнi (прогресивні) окуляри — це окуляри, в яких є три частини огляду:

  • верхня частина — для найбільш комфортного зору на далекі відстані;
  • середня широка частина — для проміжного зору; саме вона допомагає фокусуватися на екрані комп’ютера;
  • нижня частина — для тих предметів, які знаходяться поблизу від людини.

Варіфокальнi лінзи вважаються найзручнішими, тому що допомагають однаково добре бачити на різних відстанях.

Який матеріал для варіфокальних лінз краще вибрати?

Варіфокальние лінзи можуть бути зроблені, або зі скла, або з полімерів. Якщо говорити про лінзах зі скла, то вони важкі й тендітні, ніж полімерні лінзи. Але, при цьому, вони мають більш високу якість, більш тривалий терміном експлуатації.

Якщо ж говорити про лінзи з полімеру, то тут потрібно виділити такі позитивні якості, як: меншу вагу, безпеку. Вибирати повинен кожен сам для себе, що краще — скло або полімерна лінза.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1