У чому вимірюється зір?

У чому вимірюється зір

Перевірка гостроти зору — процедура, з якою кожен з нас стикається час від часу. При цьому, питання, в чому вимірюється зір, досить важливий для кожного з нас. Зрештою, навіть просто цікаво, дізнатися відповідь на це питання.

Перевірка зору, в широкому сенсі цього слова — не просто перевірка його гостроти. Це повноцінний комплекс досліджень, який покликаний відповісти на велике коло різних питань:

  • яка гострота зору у людини;
  • в якому стані у нього очне дно;
  • чи є відхилення від норми при перевірці внутрішньоочного тиску;
  • в якому стані знаходиться сітківка;
  • інші важливі відповіді на питання, які повинен отримати досвідчений офтальмолог.

Саме це і називається повноцінною перевіркою зору людини. Тепер же поговоримо про його гостроту.

У чому вимірюється гострота зору

В Україні, як і інших країнах Європи, останнім часом дуже популярні способи перевірки зору в режимі онлайн. Пропонується відкрити спеціальну таблицю, знайти її варіант, який підходить для вашого монітора, відійти від екрану на 1-2 метри і прочитати літери в цій таблиці. Але така перевірка не буде повністю повноцінною. Уже не перший десяток років, гостроту зору людини, здатність до рефракції ока, перевіряють за допомогою таблиці Сивцева. Її можна спостерігати в кожному кабінеті офтальмолога. Якщо для отримання інших критеріїв здоров’я очей, зазначених в нашій статті вище, застосовують більш складне устаткування, то для перевірки гостроти зору застосовують таблицю Сивцева.

Якщо у вас проблеми із зором, наша інтернет-оптика «ЛЬВІВ ОПТИКА» завжди допоможе вам, виготовить будь-які окуляри за рецептом, незалежно від їх складності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1