Як дізнатися який у мене тип обличчя?

Як дізнатися який у мене тип обличчя

Сьогодні ми розповімо про те, які бувають типи обличчя людини, відповімо на питання: як дізнатися який у мене тип обличчя? Насправді, нічого складного в цьому немає. Але почнемо з того, що коротко розповімо, які типи лиця бувають у людини. Тож почнемо.

Основні типи людського обличчя

Виходячи з антропометричних особливостей, можна виділити кілька основних типів людських облич. Кожен з нас відноситься до одного з типів, перерахованих нижче:

  • овальне обличчя;
  • кругле;
  • прямокутне;
  • квадратне;
  • трикутне;
  • грушоподібне;
  • ромбовидне.

Залежно від того, який тип обличчя, потрібно собі підбирати окуляри.

Як правильно дізнатися тип свого обличчя

Як же правильно дізнатися тип свого обличчя? Існує досить простий і зрозумілий спосіб дізнатися це. Знадобиться велике дзеркало і маркер (можна фломастер, але повинен добре відмиватися). Потрібно підійти до того дзеркала, яке ми взяли, розправити плечі і зберігати гарну поставу. Дуже важливо зробити наступне — прибрати з обличчя волосся (лице повинно бути максимально відкритим).

Потрібно дивитися в дзеркало, і при цьому обводити лице фломастером, не захоплюючи лінію вух і волосся. Дуже важливо не ворушитися, щоб абрис обличчя вийшов, як можна більш точним. Після того, як закінчили, потрібно відійти від дзеркала і оцінити як вийшов малюнок. Завдяки цьому нескладному способу (забирає мінімум часу), завжди можна визначити тип обличчя людини.

Отже, тепер ви знаєте відповідь на питання: як дізнатися, який у мене тип лиця? З відповіді, завжди можна підібрати оправу для окулярів в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА». Ми гарантуємо високу якість тих окулярiв, які виготовимо нашим шановним клієнтам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1