Як носити окуляри з прогресивними лінзами

прогресивні лінзи

Як носити окуляри з прогресивними лінзами — питання, яке хвилює всіх тих, хто збирається придбати, або недавно купив прогресивні окуляри.

Починаючи користуватися окулярами з прогресивними лінзами, ви можете відчути сильний дискомфорт. Вас можуть турбувати головні болі, запаморочення, нудота та інші не приємні відчуття. Що ж робити, якщо ви зіткнулися з цією проблемою?

Що таке прогресивні лінзи і навіщо вони потрібні?

З роками зір людини погіршується. Людині стає важко розглядати предмети поблизу. Щоб розгледіти напис, людина відсуває його по-далі, щоб картинка не розпливалася. Так починається вікова далекозорість.

Пресбіопія — це вікові зміни в очній системі.

Кришталик, який відповідає за фокусування, з роками слабшає і втрачає свою гнучкість. Тому у людини розмите зображення поблизу.

З появою пресбіопії вашим очам потрібні спеціальні окуляри з прогресивними лінзами. Вони найбільш комфортно коригують зір.

Як носити окуляри з прогресивними лінзами?

Окуляри з прогресивними лінзами є найвдалішим вибором для людини з наявністю пресбіопії. Завдяки цій лінзі, ви будете добре бачити на будь-яких відстанях. Ви зможете в прогресивних окулярах займатися своїми звичними справами: гуляти, працювати, керувати автомобілем і т.д.

Прогресивні окуляри призначені для хорошого зору на різних відстанях.

Лінза має кілька областей. Подивившись в верхню частину лінзи, ви будете бачити об’єкти вдалині. Середня область є проміжною. Дивлячись в нижню частину, будете бачити об’єкти перед вами.

Починати носити прогресивні лінзи потрібно поступово. До лінзи потрібно звикати. Це займе приблизно два тижні.

З появою нових прогресивних окулярів, забудьте про свої старі окуляри. У когось адаптація займе 2-3 дні у когось більше тижня.

Перші кілька днів краще носити окуляри тільки вдома. Потім можна прогулятися в окулярах по магазину. Пізніше можете не поспішаючи погуляти по вулиці. Коли відчуєте себе впевненіше, можете пробувати пересуватися по сходах.

Існують прості вправи для більш легкого адаптаційного періоду:

  1. Фокусуйте свій погляд на об’єкті, який знаходиться біля вас, потім переведіть погляд на великий об’єкт, що знаходиться далеко від вас.
  2. Пересуваючись по сходах, опустіть вашу голову вниз і дивіться крізь середню область лінзи. Так ви побачите чітку картинку сходової клітки в двох метрах від вас. Поступово збільшуйте час вправи.
  3. Час від часу, не сильно повертайте голову то вправо, то вліво. При повороті, зафіксуйте свій погляд на об’єкті, який знаходиться збоку від вас. Продовжуйте повторювати від п’ятнадцяти до тридцяти хвилин.

Виконуючи перераховані вище вправи у вас не повинно виникнути проблем з адаптацією. якщо дискомфорт при носінні окулярів з прогресивними лінзами триває, зверніться до лікаря.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1